مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12544 -تاریخ انتشار : سه شنبه 14 دی 1395 -ساعت : 19:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
195نانوایی در قائمشهر دوگانه سوز شد

اختصاصی ایرنا؛

195نانوایی در قائمشهر دوگانه سوز شد

مازندشورا: ساری – ایرنا – فرماندار قائمشهر گفت که از مجموع 365 نانوایی در سطح این شهرستان تاکنون 195 نانوایی به صورت عملیاتی دوگانه سوز شده است.

مازندشورا: مهدی محمدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، افزود: باتوجه به اینکه نان یکی از مهم ترین ماده غذایی در سبد غذایی مردم است ، در جلسات ارائه شده در فرمانداری نانوایی ها را مکلف کرده ایم تا به سوخت دوم و به مشعل دوگانه سوزی مجهز شوند.
وی به کپسول های گاز مایع توزیع شده در برخی از واحد های نانوایی این شهرستان اشاره کرد و ادامه داد : هم اکنون 55 کپسول گاز مایع بین نانوائی ها توزیع شده است و مقرر شد تا 30 کپسول گاز مایع دیگر از طرف اداره غله استان به این شهرستان ارسال تا توزیع شود.
فرماندار قائمشهر گفت : همچنین 80 نانوایی برای دریافت سوخت گازوئیل به شرکت نفت معرفی شده اند ؛ چرا که این اقدامات باعث می شود تا در صورت قطع گاز در عملکرد واحدهای نانوایی و تولید نان برای نیاز مردم خللی ایجاد نشود.
محمدی افزود: تا روز گذشته اداره غله ، اتحادیه خبازان ، شرکت نفت و اداره صنعت ، معدن ، و تجارت ، در حال توزیع کپسول گاز و گازوئیل در بین نانوائی ها بوده اند.
وی در پایان با بیان اینکه تا به امروز با افت فشار گاز مواجه نبوده ایم ، افزود: بهتر است برای جلوگیری از افت فشار گاز همه شهروندان در مصرف بهینه سوخت صرفه جویی کنند تا با قطعی گاز مواجه نشویم.
خبرنگار : مونا معینی کوچکسرائی**انتشار دهنده:سید محسن حسن نیا
/1899/7334


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : توزیع - کپسول - نانوایی - اداره - افزود - نانوائی - مواجه - شهرستان - گازوئیل - محمدی - اینکه - غذایی - قائمشهر - خبرنگار - دوگانه -

نظر شما در مورد : 195نانوایی در قائمشهر دوگانه سوز شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها