خداحافظ پزشک مازندرانی ها

تاریخ انتشار : شنبه 18 دی 1395 - ساعت : 09:00

کد مطلب: 12644 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیام تسلیت دکتر گوهردهی به مناسبت درگذشت دکتر جهانگیر زمانیان؛

خداحافظ پزشک مازندرانی ها

مازندشورا: دکتر فرزاد گوهردهی عضو هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان ساری به مناسبت درگذشت دکتر جهانگیر زمانیان پیام تسلیتی صادر کردند

مازندشورا: دکتر فرزاد گوهردهی عضو هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان ساری به مناسبت درگذشت دکتر جهانگیر زمانیان پیام تسلیتی صادر کردند:

خداحافظ پزشک مازندرانی ها

كُلُّ نَفْسٍ ذَآئِقَةُ الْمَوْتِ

مرگ پایان زندگی نیست، بلکه آغازی است برای پرواز مرغ جان بر گستره ملکوت و رجعتی به محضر حضرت دوست؛ به‌ویژه مرگ آنان که در زندگانی گام‌های بلندی برداشته‌اند و در خدمت به دیگران کوشیده‌اند.

در گذشت تاثرانگیز طبیب عشق و دانش ، جناب آقای دکتر جهانگیر زمانیان؛ که عمر با برکتش را جز برای خدمت به مردم صرف نکرد تسلیت می‌گویم. او که جامه زیبای طبابت را به دیبای جاوید آخرت بخشید و هیچ‌گاه از بذل داشته‌های خویش برای خدمت به دیگران دریغ نکرد. دکتر زمانیان  پزشک پیشکسوتی بود که عمر خود را وقف ارتقای سلامت کرد .

بی تردید  فقدان این طبیب توانا و نام آشنا برای جامعه پزشکی استان رویدادی ناگوار است که جبران آن به آسانی میسر نخواهد شد.

ضمن ابراز همدردی با فرزندان برومند و دانشمندش و سایر بازماندگان، دوستان و همکاران آن شادروان و تسلیت به جامعه پزشکی استان مازندران و شهرستان ساری، از پروردگار متعال می‌خواهم روح آن مرحوم را با اولیاء مطهرش محشور و همجوار فرماید.

خدایا به لطف خویش، روحش را شاد و مقامش را در جوار قدسی درگاهت بلند مرتبه بفرما.


دکترفرزاد گوهردهی

عضو هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان ساری


برچسب ها : #فرزاد گوهردهی #جهانگیر زمانیان #پیام تسلیت #دکتر جهانگیر زمانیان


خداحافظ پزشک مازندرانی ها

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : خداحافظ پزشک مازندرانی ها

*

*


X https://sport45.site/