مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 127 -تاریخ انتشار : یکشنبه 13 دی 1394 -ساعت : 20:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن

کاهش 8 تا 15 درجه‌ای دمای هوا در مازندران

مازند شورا :رئیس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی مازندران کاهش دمای مازندران در روزهای ا خیر را هشت تا 15 درجه اعلام کرد.

مازند شورا :احمد اسدی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه مازندران در خصوص میزان بارش روزهای گذشته در استان گفت: از جمعه شب که بارندگی‌ها در استان شروع شده است تا صبح امروز بیشترین میزان بارندگی از بابلسر به میزان 46 میلی متر گزارش شده است.

وی میزان بارندگی ها را در دیگر نقاط استان اینگونه اعلام کرد: دشت ناز 34 میلی متر، بندر امیرآباد 32 میلی متر، ساری و گلوگاه 29، قائم‌شهر 28، نوشهر26، آلاشت 21، نور،پل‌سفید و بلده 5 میلی متر و کجور کمتر از یک میلی متر بارش باران گزارش شده است.

رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مازندران ادامه داد: در ارتفاعات استان بارش ها به صورت برف بوده است که در سیاه بیشه و بلده بین پنج تا شش سانتی متر بارش گزارش شده و وزش باد در استان نیز گزارش شده که بیشترین سرعت باد نیز مربوط به کیاسر و سیاه بیشه بوده که به 58 کیلومتر در ساعت اعلام شده است.

اسدی در خصوص میزان کاهش دمای استان گفت: دمای هوای در مناطق ساحلی و جلگه ای تا هشت درجه و در ارتفاعات نیز تا 15 درجه کاهش دما اتفاق افتاده است.

وی اظهار کرد: امروز بارش‌ها به صورت پراکنده ادامه داشته و در ارتفاعات نیز به صورت برف خواهد بود و از فردا تا پایان هفته جوی پایدار در استان حاکم خواهد شد و عمدتاً هوا به صورت صاف تا کمی ابری خواهد بود.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کاهش 8 تا 15 درجه‌ای - -

نظر شما در مورد : کاهش 8 تا 15 درجه‌ای دمای هوا در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها