دروغ می‌گویید مصالح نداریم آنچه ندارید مدیریت است/ 240هزار شهید ندادیم که به مردم دروغ بگویید/ ساری-تاکام هرشب عاشوراست/ حتی یک‌نفرعذرخواهی نکرد/ آقایان مستید شما!  

تاریخ انتشار : یکشنبه 19 دی 1395 - ساعت : 09:59

کد مطلب: 12718 چاپ به اشتراگ گذاشتن

انتقاد شدید و بی‌سابقه لطف‌ا... محمدنژاد از دست‌اندرکاران محور ساری- تاکام؛

دروغ می‌گویید مصالح نداریم آنچه ندارید مدیریت است/ 240هزار شهید ندادیم که به مردم دروغ بگویید/ ساری-تاکام هرشب عاشوراست/ حتی یک‌نفرعذرخواهی نکرد/ آقایان مستید شما!  

اختصاصی مازندشورا: آقای (ا.ع) خیلی گردن‌کلفت هستی؟ از کجا پیمانکار شدی؟ آن‌هم به صورت صوری! قدرتت زیاد هست؟ می‌گویی مصالح نداری، دروغ می‌گویی! بنده قبلا مطلبی در سایت‌ها با عنوان «مسئول مرگ‌ومیرهای سریالی محور ساری-تاکام کیست» نوشتم، همین آقا اعتراض کرد. در ادامه مساله را نزد آقای استاندار مطرح کردم. استاندار گفت مصالح لازم را تامین کردم و این شخص دروغ می گوید.

مازندشورا: لطف‌ا... محمدنژاد در مراسم یادبود جان‌باختگان تصادف اخیر محور ساری-تاکام، خطاب به مسئولان مربوطه و مدیران این پروژه اظهار کرد: تصادفات و تلفات این محور تمامی ندارد. مردم هراس دارند از این محور عبور کنند. خانواده‌ها هر روز مخصوصا در پایان هفته‌ها سلامت جوانان و فرزندان خود هستند.این محور جان کودکان و جوانان و مردم را می‌گیرد. جان‌باختن عروس و داماد در این محور چه دردناک است درد جان باختن کودکی چون امیرعلی را با چه زبانی می‌توان بیان کرد.

وی، با طرح چند سوال از مسئولان مربوطه، بیان کرد: مگر این جاده با جاده کمربندی بابل فرق می‌کند که آن محور، این‌همه همه پیشرفت فیزیکی دارد اما در این محور اقدامی صورت نمی‌گیرد. این محور چه فرقی با جاده سوادکوه دارد؟ این جاده بین خط مواصلاتی استان‌های مازندران-سمنان- مشهد است چرا به فکر آن نیستید؟ چه کسی می‌خواهد به داد مردم برسد؟ آیا درست است که زمان انتخابات و گرفتن رای با سلام و صلوات در جمع مردم حاضر شوید از مردم رای می‌گیرید و بروید؟

سرپرست اسناد و کتابخانه ملی مازندران، تصریح کرد: چرا باید خون امیرعلی‌ها ریخته شود؟ بنیان متعارف یک خانواده از هم پاشیده شد چه کسی می‌تواند چرخش متعارف و آرامش زندگی آن‌ها را برگرداند؟ کدامیک از شما از دل‌شان خبر دارد؟ مستید شما! ما 240 هزار شهید ندادیم که به مردم دروغ بگویید. همه‌ی ‌شما دروغگو هستید! آن دولت مهرورز با آن همه درآمد میلیاردی برای بهبود اوضاع این محور چه‌ کرد؟ چرا باید بهسازی 15 کیلومتر جاده 15 سال طول بکشد؟ تا کی مردم داغ ببینند؟ هر شب در این مسیر عاشورا هست. دل آدم می‌سوزد اگر کسی حرفی هم بزند، برخورد سیاسی می‌شود. آیا این سزاوار است؟

 محمدنژاد، با بیان اینکه قرار بود در این دولت، دولت راستگویان این محور تکمیل شود، گفت: همه‌تان به مردم دروغ می‌گویید برای چه بودجه ندارید؟ آقای (ا.ع) خیلی گردن‌کلفت هستی؟ از کجا پیمانکار شدی؟ آن‌هم به صورت صوری! قدرتت زیاد هست؟ می‌گویی مصالح نداری، دروغ می‌گویی! بنده قبلا مطلبی در سایت‌ها با عنوان «مسئول مرگ‌ومیرهای سریالی محور ساری-تاکام کیست» نوشتم، همین آقا اعتراض کرد. در ادامه مساله را نزد آقای استاندار مطرح کردم. استاندار گفت مصالح لازم را تامین کردم و این شخص دروغ می گوید. هم مصالح دارد هم پول دارد اما کار نمی‌کند. چون لابی دارد لابی این آقا هم شرکت .....  است.

وی، ادامه داد: آقای مهندس (د.ک) شما به چه بهانه‌ای پروژه دست این آقا می‌دهید که کار انجام نمی‌دهد؟ چند تا امیرعلی باید قربانی شوند تا این محور درست شود؟. اگر بنده این حقایق را نگویم چه کسی بگوید؟ برای چه با جان مردم مماشات و بازی سیاسی می‌کنید؟ هرکه می‌خواهد باشد، باشد.

سرپرست اسناد و کتابخانه ملی مازندران، با بیان اینکه بعد فوت مرحوم سلیم‌بهرامی، همه مسئولان این منطقه را فراموش کردند، گفت: تمام تفریحات آن‌ها در این منطقه است اما قسمت مردم ما مرگ‌ومیر و جان دادن عزیزان‌مان است. حتی در روزی که مردم از روی درد،  5 ساعت جاده را بسته بودند یک‌نفر آن‌ها حاضر برای عذرخواهی از مردم در منطقه حاضر نشدند و هنوز هم عذرخواهی نکردند. کسی نیامد از خون امیرعلی عذرخواهی کند. برای چه به مردم دروغ می‌گویید؟. ما می‌دانیم که اعتبار و مصالح دارید آن‌چیزی که ندارید مدیریت است! شب‌ها نشسته‌اید مشغول بستن بار انتخاباتی خود هستید بنده نمی‌گذارم به این سادگی از خون امیرعلی‌ها بگذرید. مردنماهای نامرد! کجا رفتید که تا این اندازه بی‌تفاوتید. آیا هنوز هم خواب هستید؟

محمدنژاد، خطاب به مردم منطقه کلیجانرستاق، بیان کرد: شما مردم هم مقصر هستید که هر دفعه برای آن‌ها گوسفند قربانی می‌کنید مگر آن‌ها که هستند! این‌ها خدمتگزار و نوکر شما هستند قرار است نوکری شما را بکنند، نه آنکه پذیرایی‌های آنچنانی شوند.

وی، با بیان اینکه مدیران استان از جمله مدیریت راهداری و راه شهرسازی که متولی اصلی پاسخگویی این ضایعه دردناک هستند چه پاسخی دارند؟ افزود: چرا با مقوله ایمنی راه‌ها که به عنوان وظیفه اصلی تلقی می‌شود اینچنین سهل‌انگارانه و بی‌موالات برخورد می‌کنند که خانواده‌‌هایی از بی‌تدبیری شما داغدار شوند.

سرپرست اسناد و کتابخانه ملی مازندران، تصریح کرد: مدیر ارشد حوزه عمرانی، فرمانداری، چه اقدام عملی در این‌باره به انجام رساندند که امروز پاسخی برای اهالی منطقه داشته باشند؟ آقای معاون عمرانی! شما که لیسانس خود را در دانشگاه آزاد... گرفتی! وقتی نمی‌توانی برای چه در کرسی مسند معاونت استانداری نشستی؟ آقای فرماندار و آقایانی که مسئول هستید آیا می‌دانید در حوزه شما چه خبر است؟ بنده معتقدم بخش عمده‌ای از وضعیت نابسامان موجود، ناشی از بی‌لیاقتی و بی‌موالاتی مدیریت‌ها است تا کمبود منابع و بهانه مصالح.

محمدنژاد، ادامه داد: استانداری و فرمانداری به عنوان متولی اصلی این موضوع باید به مردم پاسخ بگویند که چرا زدوبندهای سیاسی بر مناسبات اصلی و جان مردم اولی و ارجح شناخته می‌شود؟ چرا برخورد قضایی و حقوقی نمی‌شود؟ چرا حساسیتی که از هم‌اکنون برای انتخابات و بازی‌های مضحک مربوطه وجود دارد برای مردم و جان آن‌ها وجود ندارد. لطفا تمام کنید آقایان! آقای (م. د) شما که عضو کمیسیون عمران مجلس هستی چطور نمی‌توانی 15 کیلومتر جاده را درست کنی تا مردم این‌همه قربانی ندهند!

وی، در پایان تاکید کرد: من تا آخر می‌ایستم تا از خون امیرعلی دفاع کنم تا در آینده امیرعلی‌ها قربانی نشوند. همه باید اعتراض کنیم این جزو مطالبات ما هست.   


برچسب ها : #انتقاد تند لطف ا... محمدنژاد #پروژه ساری تاکام #دروغ می‌گویید مصالح نداریم آنچه ندارید مدیریت است #انتقاد محمدنژاد از دامادی و عشوری


دروغ می‌گویید مصالح نداریم آنچه ندارید مدیریت است/ 240هزار شهید ندادیم که به مردم دروغ بگویید/ ساری-تاکام هرشب عاشوراست/ حتی یک‌نفرعذرخواهی نکرد/ آقایان مستید شما!  

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دروغ می‌گویید مصالح نداریم آنچه ندارید مدیریت است/ 240هزار شهید ندادیم که به مردم دروغ بگویید/ ساری-تاکام هرشب عاشوراست/ حتی یک‌نفرعذرخواهی نکرد/ آقایان مستید شما!  

*

*


X https://sport45.site/