مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12738 -تاریخ انتشار : یکشنبه 19 دی 1395 -ساعت : 18:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعلام آمادگی علی بابایی کارنامی برای حضور در میزگردهای تخصصی مازندشورا

اعلام آمادگی علی بابایی کارنامی برای حضور در میزگردهای تخصصی مازندشورا

مازندشورا: چندی پیش و در پی برگزاری میزگرد تخصصی در دفتر مازندشورا که با حضور علی بابایی کارنامی برگزار و در آخرین شماره نشریه موثق منتشر شد، ایشان در گفت و گو با خبرنگار مازندشورا آمادگی خود را برای شرکت در مناظره‌ها و میزگردهای تخصصی با حضور صاحبنظران، اعضای شورای شهر، کاندیداهای شوراهای اسلامی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعلام کرد

مازندشورا: چندی پیش و در پی برگزاری میزگرد تخصصی در  دفتر مازندشورا که با حضور علی بابایی کارنامی برگزار و در آخرین شماره نشریه موثق منتشر شد، ایشان در گفت و گو با خبرنگار مازندشورا آمادگی خود را برای شرکت در مناظره‌ها و میزگردهای تخصصی با حضور صاحبنظران، اعضای شورای شهر، کاندیداهای شوراهای اسلامی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.

علی بابایی کارنامی متولد 1351، از سال 1374 به عنوان کارگر در کارخانه چوب و کاغذ مازندران جذب شد و تا 10 سال هم توانست به موازات کارگری در کسوت نماینده کارگران شورای اسلامی کار آن واحد، فعالیت‌های اجتماعی خود را ادامه دهد و به تبع آن در استان نیز به عنوان رئیس هیات مدیره شوراهای اسلامی کار استان مازندران به مدت 8 سال فعالیت کرد. پس از آن در سطح کشوری هم مسئولیت‌هایی داشت، نماینده کارگران کشور در شورای عالی اشتغال و شورای عالی کار. به عنوان بازرس کانون عالی در مجمعی که برگزار شده بود انتخاب شد به تبع آن فعالیت‍های اجتماعی در استان ادامه داشت که در منطقه چهاردانگه به عنوان شورای اسلامی بخش چهاردانگه در 2 دوره  و همچنین به عنوان اولین رئیس شورای اسلامی شهرستان ساری بعد از تشکیل شوراهای اسلامی شهروروستا در مرکز استان مشغول فعالیت بود.  بعد 2 سال به عنوان بخشدار چهاردانگه منصوب شد و پس از آن نیز به عنوان معاون فرماندار ساری. در ادامه مشاور استاندار و مدیرعامل سازمان همیاری و شهرداری های استان مازندران و در نهایت به عنوان مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران و قائم مقام وزیرمشغول خدمت بود. البته در سمت‌های دیگر هم کار کرد رئیس هیات بوکس استان، 2 سال هم  به‌عنوان هیات رئیسه تیم فوتبال صنعت ساری و اکنون چندسالی‌ست بمشاور حوزه تقنین مجلس نیز همکاری می‌کند. رشته تحصیلی بابایی اقتصاد است و دانشجوی رشته دکتری هست و در حال حاضر مشاور وزیر اقتصاد است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها :

نظر شما در مورد : اعلام آمادگی علی بابایی کارنامی برای حضور در میزگردهای تخصصی مازندشورا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها