مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12786 -تاریخ انتشار : دوشنبه 20 دی 1395 -ساعت : 17:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری مازندران اعلام کرد:

راه اندازی صندوق خرد زنان روستایی و عشایری در ۶ شهرستان مازندران

مازندشورا: ساری - مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: صندوق خرد تعاونی زنان روستایی و عشایری در شش شهرستان استان راه اندازی می شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، مریم جمشیدی عصر دوشنبه در حاشیه هفتمین جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده  استانداری مازندران که در سالن کنفرانس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران  برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دستور کار نخست درباره بررسی و تشریح مشکلات زنان بازرگان و کارآفرین استان و اعطای تسهیلات کارآفرینی به طرح های با توجیه اقتصادی بود و در عین حال کانون زنان بازرگان استان هم پیرو این کمیته تشکیل شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، دستور کار دوم را مربوط به بیمه قالیبافان استان مطرح کرد و گفت: از آنجایی که   درصد بالایی از بیمه شدگان این بخش را زنان تشکیل می دهد لذا در این جلسه مشکلات افراد شاغل در صنعت فرش  که ناعادلانه از چرخه بیمه قالیبافان خارج شدند مورد ارزیابی قرار گرفت و بر رفع مشکلات و ابهامات این حوزه ظرف مدت یک ماه آتی تاکید شد.

جمشیدی،  راه اندازی صندوق خرد تعاون زنان روستایی و عشایر را در شش شهرستان استان مورد اشاره قرار داد و افزود: در این جلسه اطلاعات مربوط به نحوه راه اندازی این صندوق برای اعضای کارگروه و  تاکید بر اطلاع رسانی به شهرستان ها  تشریح شد.

وی افزود: اعطای تسهیلات از سوی صندوق کارآفرینی امید از دیگر مواردی بود که در این  جلسه مطرح و  مشکلات  متقاضیان تشریح و بر رفع  مشکلات  پیش رو تاکید شد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : صندوق - مازندران - استان - تاکید - تشریح - شهرستان - مشکلات - استانداری - بانوان - اندازی - مربوط - تشکیل - قالیباف - قالیبافان - کارآفرینی - مشکلات  - افزود - اعطای - کارگروه - جمشیدی - دستور - مدیرکل - روستایی - بازرگان - تسهیلات -

نظر شما در مورد : راه اندازی صندوق خرد زنان روستایی و عشایری در ۶ شهرستان مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها