مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12802 -تاریخ انتشار : سه شنبه 21 دی 1395 -ساعت : 14:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بارش پراکنده باران از فردا در مازندران

کاهش نسبی دمای هوای استان؛

بارش پراکنده باران از فردا در مازندران

مازندشورا: معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: بعد از ظهر سه‌شنبه 21 دی‌ماه امسال با تغییر سوی جریانات و شمالی شدن آن انتظار داریم به‌تدریج شرایط برای ابرناکی آسمان مهیا شود

مازندشورا: احمد اسدی اظهار کرد: روز دوشنبه 20 دی‌ماه امسال به‌دلیل شکل‌گیری جریانات جنوبی شاهد افزایش دما به‌ویژه وزش باد گرم در استان بودیم که روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در برخی مناطق می‌تواند شدید باشد.

وی بیان کرد: با توجه به تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، از بعدازظهر سه‌شنبه 21 دی‌ماه با تغییر سوی جریانات و شمالی شدن آن انتظار داریم به‌تدریج شرایط برای ابرناکی آسمان مهیا شود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران اضافه کرد: سه‌شنبه شب با عبور موج کم و بیش ناپایدار تراز میانی انتظار داریم بارش‌های پراکنده‌ای را در سطح استان شاهد باشیم.

اسدی تصریح کرد: روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری با توجه به استقرار جریانات شمالی و عبور متناوب امواج ضعیف تراز میانی انتظار داریم گاهی شاهد ابرناکی آسمان در استان باشیم که مقدار بارش‌ها قابل ملاحظه نیست.

وی در مورد وضعیت دمای هوای مازندران، بیان کرد: امروز و فردا شاهد هوای گرم در استان هستیم و از روز چهارشنبه تا پایان هفته جاری به‌دلیل جریانات شمالی حداکثر دما کاهش نسبی می‌یابد و به حالت طبیعی این موقع از سال برمی‌گردد.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران در پایان گفت: دریای مازندران به‌صورت موج کوتاه و از بعد از ظهر فردا نسبتاً مواج پیش‌بینی می‌شود.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها :

نظر شما در مورد : بارش پراکنده باران از فردا در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها