مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1281 -تاریخ انتشار : دوشنبه 08 اردیبهشت 1393 -ساعت : 19:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
چهره مرکز میاندورود مطلوب نیست

شهردار مرکز میاندورود:

چهره مرکز میاندورود مطلوب نیست

مازند شورا: شهردار مرکز میاندورود با تأکید بر ضرورت توجه به شهر سورک، گفت: چهره این شهر مطلوب نیست.

مازند شورا: سید محمد انصارالحسینی در شورای اداری این شهرستان با اشاره به ضرورت وجود برنامه و انتخاب روش مناسب در امورات مختلف، بر ضرورت برنامه‎ریزی در این زمینه تاکید کرد.

شهردار شهر سورک مرکز شهرستان میاندورود در این مورد با اشاره به در پیش بودن روز شوراها اظهار داشت: اصول متعدد قانون اساسی به صورت صریح بر اهمیت نقش شوراها در تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی در جامعه تاکید کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نامناسب بودن شمایل شهر سورک به عنوان مرکز شهرستان میاندورود، افزود: دلیل این مساله می‏‌تواند دیر شهر شدن سورک یا زود مرکز شهرستان شدن آن باشد.

انصارالحسینی به تنگناهای اعتباری سال گذشته اشاره کرد و متذکر شد: در سال 92تخصیص اعتبارات این شهرداری بسیار اندک بود که قاعدتا باید به  این میزان کار عمرانی انجام می‎دادیم اما توانستیم با تلاش و کوشش همچنین همکاری شورای اسلامی شهر فعالیت‎های عمرانی را در حد مطلوب انجام دهیم.

شهردار شهر سورک با اشاره به اقدامات متعدد شهرداری در زمینه عمرانی، ابراز داشت: در حال حاضر برنامه‎هایی برای توسعه شهری و ساماندهی عبور و مرور این شهرستان با همکاری فرمانداری در دست بررسی و اقدام است.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سید محمد انصارالحسین - شهرداری - -

نظر شما در مورد : چهره مرکز میاندورود مطلوب نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها