مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12812 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 دی 1395 -ساعت : 09:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران:

۲۰۰ میلیارد تومان از مطالبات بانکی در مازندران وصول شد

مازندشورا: ساری - مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران از وصول بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان از مطالبات بانک‌های دولتی و خصوصی در ۹ ماهه ابتدایی سال جاری خبر داد.

مازندشورا:محمدحسن بهادر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۹۸ میلیارد و ۴۸۵ میلیون تومان از این مطالبات  مرتبط با بانک‌های دولتی و ۱۰۴ میلیارد و ۲۶ میلیون تومان مربوط به وصول معوقات بانک‌ها  و مؤسسات مالی و اعتباری خصوصی بوده است.

مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک با اشاره به اهمیت  و جایگاه اداره اجرای اسناد رسمی  در صیانت از حقوق اشخاص حقیقی و حقوقی گفت با مستقل شدن اداره اجرای اسناد رسمی شاهد تسریع در وصول مطالبات بانک‌ها و مردم و افزایش قدرت این اداره در خدمت‌رسانی بودیم.

وی خاطرنشان کرد: پارسال نیز ۲۱۰ میلیارد تومان معوقات بانکی با رشد  ۹۴ درصدی توسط ۲۳ دایره اجرای اسناد رسمی در استان وصول‌شده است.

بهادر گفت: اداره ثبت‌اسناد و املاک بابل با وصول بیش از ۴۳۱ میلیارد ریال از مطالبات بانک‌ها و مؤسسات مالی بهترین عملکرد را در میان ادارات ثبت‌اسناد و املاک تابعه داشته است.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : میلیارد - اداره - اسناد - تومان - املاک - ثبت‌اسناد - اجرای - مطالبات - بانک‌ها - مؤسسات - بانکی - مازندران - مدیرکل - بهادر - میلیون - معوقات -

نظر شما در مورد : ۲۰۰ میلیارد تومان از مطالبات بانکی در مازندران وصول شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها