مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12835 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 دی 1395 -ساعت : 16:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران:

کوهنورد لهستانی در ارتفاعات دماوند نجات یافت

مازندشورا: ساری - مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مازندران از تلاش نجاتگران تیم امداد ونجات کوهستان این جمعیت برای نجات کوهنورد لهستانی در ارتفاعات دماوند خبر داد.

مازندشورا:مجتبی اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: یکی از چهار کوهنورد لهستانی شامل یک زن و سه مرد که به قله دماوند صعود کردند، در مسیر بازگشت دچار سانحه شده و از ناحیه پا دچار شکستگی شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر مازندران با اشاره به این نکته که حادثه در ساعت ۱۰ صبح روز گذشته اتفاق افتاده، بیان داشت: بلافاصله پس از مطلع شدن از این حادثه، تیم امدادونجات کوهستان از شهرستان آمل برای انجام کمک رسانی به منطقه اعزام شدند

اکبری افزود: با توجه به شرایط نامناسب جوی در روز گذشته، امکان اعزام بالگرد به منطقه وجود نداشت که پس از استقرار تیم امداد ونجات در بارگاه سوم، نجاتگران نسبت به تثبیت مصدوم اقدام و پس از بهتر شدن شرایط جوی و اعزام بالگرد از سازمان امداد ونجات، مصدوم با امداد هوایی به بیمارستان میلاد تهران منتقل شد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : امداد - اعزام - شرایط - بالگرد - ونجات - هلال احمر - مصدوم - منطقه - کوهنورد - مازندران - لهستانی - دماوند - گذشته - حادثه - جمعیت -

نظر شما در مورد : کوهنورد لهستانی در ارتفاعات دماوند نجات یافت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها