مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12842 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 دی 1395 -ساعت : 18:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نمایشگاه بین المللی کتاب در مازندران برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران:

نمایشگاه بین المللی کتاب در مازندران برگزار می شود

مازندشورا: احد جاودانی در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب استان با تشریح برنامه های برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب استان اظهار داشت: این نمایشگاه با حضور ناشران داخلی و خارجی از ۱۶ تا ۲۱ بهمن ماه در استان برگزار می شود

مازندشورا: احد جاودانی شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب استان با تشریح برنامه های برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب استان اظهار داشت: این نمایشگاه با حضور ناشران داخلی و خارجی از ۱۶ تا ۲۱ بهمن ماه در استان برگزار می شود.

وی عنوان کرد: نمایشگاه بین‌المللی کتاب استان، ۱۶ لغایت ۲۱ بهمن ۹۵ در جاده ساری - قائم‌شهر، شهرک نیاوران، محل نمایشگاه برگزار خواهد شد.

علیرضا یونسی رستمی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران نیز ضمن تسلیت رحلت عالم مجاهد آیت الله هاشمی رفسنجانی، سرباز انقلاب و یار با وفادار حضرت امام (ره) و رهبری معظم انقلاب، گفت: آیت الله هاشمی در گفتار و عمل، عاشق و دلسوز انقلاب و از استوانه‌های ارزشمند نظام بود.

یونسی، جستجوی دانایی را از آرمان‌های انسان عاقل و خردمند برشمرد و یاد آور شد: کتاب از مؤثرترین ابزار گسترش دانایی و تولید فکر، اندیشه، فرهنگ و اخلاق در جامعه است.

وی برگزاری نمایشگاه کتاب را کاری ارزشمند و راهی برای قرار گرفتن کتاب در سبد خانوار عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: جایگاه کتاب با وجود توسعه فناوری‌های نوین حفظ شده است و باید برای ترویج کتابخوانی اهتمام بیشتری صورت گیرد.

معاون استاندار، منشأ جهل را عدم آگاهی و سرچشمه دانایی و معرفت را علم آموزی بیان کرد و افزود: لذا همه دستگاه‌های مسئول برای برگزاری هر چه با شکوه تر نمایشگاه کتاب در استان پای کار بیایند.

یونسی با اشاره به این که باید با بکارگیری شیوه‌های پرجاذبه و خلاق، زمینه حضور مردم و اهل کتاب را در نمایشگاه فراهم آورد، بیان داشت: جامعه به سرور، محبت، عشق، راستگویی و دوری از ریاکاری و دروغ نیاز دارد و لذا شادمانی و نشاط فاخر در فضای نمایشگاه کتاب حاکم باشد. 


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نمایشگاه - استان - برگزاری - یونسی - انقلاب - مازندران - دانایی - برگزار - جامعه - هاشمی - ارزشمند - عنوان - المللی - بین‌المللی - فرهنگ - معاون -

نظر شما در مورد : نمایشگاه بین المللی کتاب در مازندران برگزار می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها