مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12844 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 دی 1395 -ساعت : 19:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در گفتگو با مهر اعلام شد:

استقبال ناشران ۲۹ کشور برای حضور در نمایشگاه کتاب مازندران

مازندشورا: ساری - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: ناشران ۲۹ کشور متقاضی شرکت در نمایشگاه بین‌المللی استان هستند که از ۱۶ تا ۲۱ بهمن‌ماه سال جاری در ساری برگزار می‌شود.

مازندشورا:احد جاودانی در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی کتاب استان در ۳۲۰ غرفه از ۱۶ تا ۲۲ بهمن در مجتمع نیاوران واقع در ساری، جاده قائم‌شهر – ساری برگزار می‌شود اظهار داشت: ۵۷۰ ناشر درخواست حضور در نمایشگاه را کردند و ۷۰ هزار و ۷۵۵ عنوان کتاب برای عرضه در نمایشگاه ثبت‌نام‌شده است.

وی با عنوان اینکه ۲۹ کشور درخواست شرکت در نمایشگاه بین‌المللی کتاب استان رادارند، افزود: سال گذشته ناشران ۱۲ کشور در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند و امسال ازنظر شمار کشورها و ناشران با رشد و استقبال چشمگیری مواجه بوده‌ایم.

جاودانی با اشاره به استقبال خوب ناشران استانی برای شرکت و حضور در نمایشگاه کتاب یادآور شد: در نمایشگاه علاوه بر عرضه کتاب‌های جدید تألیف برنامه‌های فرهنگی خوبی نظیر رونمایی کتاب، امضای کتاب با حضور مؤلف، نقد و بررسی کتاب، قصه‌گویی، ایستگاه نقاشی و غیره برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران همچنین بابیان اینکه تخفیف و بن‌های ویژه‌ای برای حمایت از صنعت نشر و کتاب و کتاب‌خوانی در نظر گرفته‌شده است، گفت: بن‌های کتاب همزمان با برپایی نمایشگاه در محل نمایشگاه عرضه می‌شود.

وی افزود: همچنین مقرر شد با همکاری آموزش‌وپرورش، حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها زمینه بازدید دانش آموزان، طلاب و دانشجویان را از این رویداد فرهنگی فراهم کنیم.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نمایشگاه - ناشران - اینکه - استقبال - افزود - عنوان - بن‌های - درخواست - همچنین - فرهنگی - بین‌المللی - جاودانی - مازندران - بابیان - گفتگو - استان - برگزار -

نظر شما در مورد : استقبال ناشران ۲۹ کشور برای حضور در نمایشگاه کتاب مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها