مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12860 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 دی 1395 -ساعت : 10:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز اقدامات به منظور اختصاص بودجه به شورای روستاها

بررسی لایحه درآمدهای پایدار شهرداری ها در مجلس

آغاز اقدامات به منظور اختصاص بودجه به شورای روستاها

مازندشورا: رئیس شورای عالی استان ها گفت: قرار است نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از بررسی لایحه برنامه ششم توسعه، بررسی لایحه درآمدهای پایدار شهرداری ها را در دستور کار قرار دهند

مازندشورا: مهدی چمران گفت: متاسفانه اعتبار خاصی بهشورای روستاها اختصاص نمی یابد و همین موضوع نیز سبب شده اعضای حاضر در این شوراهابا مشکلات زیادی مواجه باشند.

وی افزود: درشورای عالی استان ها با اعتبار محدودی که در اختیار داریم تنها می توانیم مبالغمحدودی را به شورای شهرستان ها اختصاص دهیم و مبالغ این کمک ها نیز محدود است.

رئیس شورای عالیاستان ها کمک به شوراهای شهرستان ها لازمه پویایی شوراهای شهرستان ها را کمک بهاین شوراها دانست و اظهارکرد: برای پویایی هر چه بیشتر شوراهای شهرستان ها لازماست کمک هایی به این شوراها ارائه شود تا آنها بتوانند بدون مشکل، تنها برای حلمشکلات شهرستان خود برنامه ریزی کنند.

چمران با اشارهبه آخرین وضعیت لایحه درآمدهای پایدار شهرداری ها خاطرنشان کرد: این لایحه از سویشورای عالی استان ها به مجلس شورای اسلامی ارسال شده و قرار است به زودی در دستوربررسی نمایندگان قرار گیرد.

وی ادامه داد: اعضایکمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس قول مساعد داده اند که پس از بررسی لایحه ششمتوسعه، لایحه پیشنهادی شورای عالی استان ها در رابطه با درآمدهای پایدار شهری رادر دستور بررسی قرار دهند.

رئیس شورای عالیاستان ها خواستار همکاری هر چه بیشتر نمایندگان مجلس و مسئولان دولت با شورای عالیاستان ها شد و تصریح کرد: تاکنون پیشنهادات مختلفی از سوی شورای عالی استان هابرای بررسی و تصویب به مجلس شورای اسلامی و همچنین دولت ارسال شده و در صورتی کهاین پیشنهادات به تصویب رسد، تا حدود زیادی مشکلات شهرها مرتفع تر خواهد شد.


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها :

نظر شما در مورد : آغاز اقدامات به منظور اختصاص بودجه به شورای روستاها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها