مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12864 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 دی 1395 -ساعت : 13:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

قائم مقام سابق رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور:

دغدغه آیت الله هاشمی حفظ نظام اسلامی بود

مازندشورا: بابل - عضو جامعه روحانیت و قائم مقام سابق رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشورگفت: دغدغه آیت الله هاشمی نظام اسلامی و حفظ آن بود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حبیت الله حسنی ظهر پنجشنبه در مراسم ارتحال یار و یاور دیرین امام و رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در بابل اظهار داشت:آیت الله هاشمی رفسنجانی ازجمله نخبگان جهان بود که فقدان آن در آینده حس خواهد شد.

حسنی افزود: عشق این عزیز به کشور و مردم عشق به خدمت بوده و نه عشق به نعمت و این در کارنامه این عزیز می‌توان مشاهده کرد و این عشق حقیقی ماندگار است.

وی گفت: هاشمی ازجمله مولفان بود که در دوران خفقان وبدون دسترسی به منابعی چون اینترنت و ماهواره کتاب امیرکبیر و ظلم استبداد را به نثر درآورد، وی شخصی بود که آنچه را که غیر انقلاب بود را وارد مسائل انقلاب نمی کرد ومسائل شخصی خود را وارد نظام نمی کرد.

‌حسنی ادامه داد: دغدغه او فقط دغدغه نظام بود وتمام خواسته او به بار نشستن کشتی نجات به رهبری امام ولایت‌فقیه به سرمنزل مقصود بود.

قائم‌مقام سابق بنیاد شهید کشور در مراسم ارتحال این خدمت گذار نظام ادامه داد: بارها خناسان خواستند بین رهبر و رفسنجانی جدایی بیندازند ولی موفق نشدند زیرا دغدغه هر دو فقط به بار نشستن کشتی نجات به سرمنزل مقصود بوده است.

وی در پایان سخنانش گفت: مردم قدر ولی‌نعمتان خود را می‌شناسند وشهود این قضیه را در مراسم تشییع این عالم ربانی می‌توان مشاهده کرد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : هاشمی - دغدغه - انقلاب - رفسنجانی - مراسم - نشستن - سرمنزل - مقصود - ادامه - می‌توان - بنیاد - ازجمله - ارتحال - مشاهده -

نظر شما در مورد : دغدغه آیت الله هاشمی حفظ نظام اسلامی بود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها