مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12866 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 دی 1395 -ساعت : 13:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
۱۰ هزار عدد انواع لوازم آرایشی قاچاق در ساری کشف شد

سرپرست پلیس آگاهی مازندران:

۱۰ هزار عدد انواع لوازم آرایشی قاچاق در ساری کشف شد

مازندشورا: ساری- سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران، از کشف بیش از ۱۰ هزار عدد انواع لوازم‌آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش ۳۰۲ میلیون ریال در شهرستان ساری خبر داد.

مازندشورا:سرهنگ عبدالله رضوانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در راستای صیانت از سلامت جامعه و جلوگیری از قاچاق کالاهای آرایشی و بهداشتی غیرمجاز، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس، وارد عمل شدند.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق شدند، متهم به قاچاق کالا به نام "م – الف " را که  در امر تهیه و توزیع لوازم‌آرایشی و بهداشتی فعالیت دارد، شناسایی کنند.

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران، خاطرنشان کرد: ماموران در ادامه تحقیقات با شناسایی محل دپوی کالای قاچاق با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه محل موردنظر را مورد بازرسی قرار دهند.

سرهنگ رضوانی، افزود: ماموران در بازرسی از این محل موفق شدند، بیش از ۹ هزار و ۶۰۰ عدد انواع لوازم‌آرایشی و بهداشتی را به همراه ۱۲۶ عدد انواع ادکلن های خارجی به ارزش ۳۰۲ میلیون ریال کشف کنند.

وی افزود: اموال مکشوفه به مبادی ذی‌ربط تحویل و متهم نیز برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قاچاق - ماموران - انواع - بهداشتی - تحقیقات - لوازم‌آرایشی - قضائی - افزود - بازرسی - شناسایی - مبارزه - مازندران - آگاهی - آرایشی - سرهنگ - رضوانی - سرپرست -

نظر شما در مورد : ۱۰ هزار عدد انواع لوازم آرایشی قاچاق در ساری کشف شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها