مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1291 -تاریخ انتشار : جمعه 05 اردیبهشت 1393 -ساعت : 21:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
توجه به نیازهای معلمان ضروری است

قاسمی:

توجه به نیازهای معلمان ضروری است

مازند شورا: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه، توجه به نیازهای معلمان ضروری است، گفت: تمام توان ما این است که به معلمان پرداخته شود

مازند شورا: مدیر کل آموزش وپرورش مازندران عصر پنجشنبه در نشست با معلمان و مدیران نمونه کشوری و استانی اظهاز داشت : ارزشمند ترییت عنصر آموزشی معلم اسیت و هر واحد آموزشی در اموزش و پرورش  خانه معلم است و اگر به معلمان توجه شود، هیچ دغدغه ای نخواهیم داشت.

وی گفت: اگر چه آموزش و پرورش هزاران  مشکل داشته باشد ولی اگر ما معلمان مشتاق و با برنامه، اهل تفکر با توانمندی علمی بالا داشته باشیم، مسائل جاری آموزش و پرورش  به دست آنها حل خواهد شد.

وی تصریح کرد: باید فضای ادارات و آموزش و پرورش به گونه ای باشد که معلم در هر کجا که وارد می شود احساس آرامش کند و  هر اداره ای باید خانه معلم باشد و این لزوما به این معنا نیست که  به همه خواسته ها پاسخ مثبت داده شود.
 
قاسمی در ادامه گفت: من با تمام توان در اختیار معلمان هستم و همه معلمان مشاوران من هستند و برنامه ریزی شده تا از مهر سال آینده هر ماه یک نماینده از هر مقطع تحصیلی در یک نشست ماهیانه برای مشورت حضور داشته باشد.

رئیس آموزش و پرورش مرکز استان با اشاره به این که نگاه به آموزش و پرورش یک نگاه انسانی باید باشد افزود: آموزش و پرورش با یک نگاه انسانی باید اداره شود نه صرفا روابط اداری و با تاسی از سیره و سنت پیامبر (ص) روابط انسانی تسهیل یابد زیرا نهاد تعلیم و تربیت که یک نهاد انسانی مقدس است.

این مسئول لازمه فرهیختگی معلمان را تقویت روابط انسانی برشمرد و افزود: همواره انتقاد کردن صحیح از روابط، باعث برطرف شدن کمبودها و کاستیها است.

وی خواستار استقرار بستر شایسته تعلیم وتربیت  با همکاری معلمان برای استان شد و گفت: من یک معلم هستم و هیچگاه کلاس درس را ترک نکرده ام و معلمی را با عشق انتخاب کرده ام.
 

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قاسمی - آموزش و پرورش - روزمعلم - -

نظر شما در مورد : توجه به نیازهای معلمان ضروری است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها