مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1298 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 اردیبهشت 1393 -ساعت : 09:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تجلیل از 692 معلم نمونه مازندران با حضور وزیر آموزش و پرورش/ مازندران میزبان وزیر آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خبر داد

تجلیل از 692 معلم نمونه مازندران با حضور وزیر آموزش و پرورش/ مازندران میزبان وزیر آموزش و پرورش

مازند شورا: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: با حضور وزیر آموزش و پرورش از 692 معلم نمونه کشوری، استانی و شهرستان مازندران تجلیل می‌شود.

مازند شورا: سید علی قاسمی امشب در جلسه شورای آموزش و پرورش که در دبیرستان دخترانه معارف ناحیه دو برگزار شد، اظهار داشت: برای تحقق شعار رهبری در سال جاری اداره کل آموزش و پرورش به تشکیل کارگروه اقتصاد و فرهنگ اقدام کرده است.

وی با اشاره به اینکه در کارگروه ویژه اقتصادی آموزش و پرورش به صرفه‌جویی، بهره‌وری و جلوگیری از هدر رفت منابع روی آورده است، افزود: آموزش و پرورش در توسعه فرهنگ عمومی و سازمانی با تکیه بر سیره اهل بیت نقش اثرگذاری در جامعه دارد.

قاسمی بیان داشت: شناسایی و ساماندهی منابع مادی و انسانی درون و برون‌سازمانی که بر اقتصاد آموزش و پرورش اثر بگذارد سبب تحول در اقتصاد این سیستم می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پیگیری‌های آموزش و پرورش سبب شد تا مشکل فارغ‌التحصیلان فنی حرفه‌ای و کار و دانش استان از سال 86 تا کنون حل شود، گفت: تاکنون فنی و حرفه‌ای استان نسبت به آموزش حرفه‌ای دانش‌آموزان دچار تردید بود سبب شد تا گواهی دیپلم 50 هزار دانش‌آموز با مشکل مواجه باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران یادآور شد: براساس تفاهم‌نامه‌ای که با فنی و حرفه‌ای منعقد شد مقرر است تا آزمون‌های مهارتی  برگزار شود که این روند بیش از 380 میلیون تومان هزینه در بر دارد.

وی تصریح کرد: امسال در تعطیلات نوروزی آموزش و پرورش مازندران اسکان و پذیرایی بیش از 250 هزار نفرمسافر را در اختیار داشت.

قاسمی با اعلام اینکه در 9 اردیبهشت ماه جاری میزبان وزیر آموزش و پرورش در تجلیل از معلمان غرب مازندران هستیم، گفت: امسال یک معلم برتر کشوری، 29 نفر از نمونه‌های استانی و 662 معلم نمونه شهرستانی پایش شدند که مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزش و پرورش - قاسمی - مازندران - -

مطالب مرتبط با : تجلیل از 692 معلم نمونه مازندران با حضور وزیر آموزش و پرورش/ مازندران میزبان وزیر آموزش و پرورش
نظر شما در مورد : تجلیل از 692 معلم نمونه مازندران با حضور وزیر آموزش و پرورش/ مازندران میزبان وزیر آموزش و پرورش

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها