مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1309 -تاریخ انتشار : دوشنبه 01 اردیبهشت 1393 -ساعت : 00:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جشن روز مادر در سرای سالمندان + تصاویر

مازند شورا: به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر اعضای بنیاد فردای بهتر مازندران با حضور در سرای سالمندان ساری ، روز مادر را در کنار مادران و پدران سالمند این مرکز جشن گرفتند

مازند شورا: به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه  (س)  و روز مادر اعضای بنیاد فردای بهتر مازندران با حضور در سرای سالمندان ساری، روز مادر را در کنار مادران و پدران سالمند این مرکز جشن گرفتند.

در این مراسم اعضای بنیاد فردای بهتر مازندران ضمن تبریک و اهداء شاخه های گل به مادران حاضر در این مرکز به اجرای موسیقی زنده محلی و سنتی پرداختند.

در این مراسم خانم صفری معاونت محترم اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران ضمن تقدیر از سازمان مردم نهاد بنیاد فردای بهتر مازندران در برگزاری این مراسم اظهار داشتند : این حرکت مردمی در پاسداشت مقام زن و میلاد حضرت زهرا (س) برای سالمندان این مرکز نشانه قدر شناسی نسل جوان از زحمات و تجربیات گرانبهای این عزیزان  می باشد.


در ادامه جناب آقای مهندس قاسمی مدیرعامل بنیاد فردای بهتر مازندران برگزاری این مراسمات را از اولویت های این بنیاد دانست و اظهار امیدواری نمود فرهنگ  احترام به سالمندان و افراد   با تجربه  جامعه در کشور عزیزمان  توسعه یافته و نهادینه شود و مردم در هر جایگاه و مقامی قدردان زحمات این عزیزان باشند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بنیاد سلامت اجتماعی - سرای سالمندان - قاسمی - احسان قاسمی - مازندران - روز مادر - -

نظر شما در مورد : جشن روز مادر در سرای سالمندان + تصاویر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها