مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1332 -تاریخ انتشار : سه شنبه 26 فروردین 1393 -ساعت : 10:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انتخاب مدیران آموزش و پرورش با رعایت 100 شاخص مهم

قاسمی خبر داد:

انتخاب مدیران آموزش و پرورش با رعایت 100 شاخص مهم

مازند شورا: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از انتخاب مدیران جدید شهرستان‌ها در کمیته‌ای ویژه با رعایت 100 شاخص مهم خبر داد.

مازند شورا: علی قاسمی عصر امروز در مراسم تودیع  و معارفه مدیر آموزش و پرورش میاندرود با اشاره به تلاش خود در مدت سه ماهه حضورش در اداره کل آموزش و پرورش مازندران برای دوری از کینه‌ورزی و دشمنی‌ها، بیان داشت: باید تلاش کرد تا فرهنگ دوستی و مودت که سیره انبیاست را ترویج کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران افزایش دوستی و مودت با وجود تفاوت در رویکردها را مهم و ضروری ارزیابی کرد و اظهار داشت: ما همه به یک آب و خاک و قبله تعلق داریم و باید در جهت همگرایی حرکت کنیم.

وی افزود: باید یکدیگر را تحمل کنیم و سرمایه‌های جامعه را افزایش داده و از هدر دادن نیروها دوری کنیم.

قاسمی دیگر رویکرد دولت یازدهم در آموزش و پرورش را کار بر مبنای عقلانیت دانست و بیان داشت: انجام امور بر مبنای دانایی سومین رویکرد دولت در آموزش و پرورش است.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با تاکید بر ضرورت دوری از کارهای ظاهری در مجموعه خود و با اشاره به مشکلات اقتصادی دولت اظهار داشت: اصلی‌ترین وظیفه ما افزایش میزان امید مردم به نظام است.

وی از وجود نگاه حرفه‌ای در انتخاب و تغییر مدیران در اداره کل مطبوع خبر داد و یادآور شد: بیش از 100  شاخصه در کمیته انتخاب مدیران رعایت می‌شود./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزش و پرورش - قاسمی - شاخص - انتخاب مدیران - -

نظر شما در مورد : انتخاب مدیران آموزش و پرورش با رعایت 100 شاخص مهم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها