مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 13503 -تاریخ انتشار : شنبه 16 بهمن 1395 -ساعت : 17:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
از «پیشنهاد جالب جمشیدی به اقشار و گروه‌های مختلف» تا «درخواست از رسانه‌ها و مردم نکا» + تصاویر

گزارشی مختصر و مفید از نخستین نشست خبری شهردار جدید نکا؛

از «پیشنهاد جالب جمشیدی به اقشار و گروه‌های مختلف» تا «درخواست از رسانه‌ها و مردم نکا» + تصاویر

گزارش مازندشورا: جمشیدی، از ایجاد تعامل مثبت و سازنده با شورا و ادارت مختلف شهر، سخن گفت و گفت: من یار دهم شورای نکا هستم و از رسانه‌ها می‌خواهم به عنوان یار یازدهم در کنار اعضای شورا باشند تا برنامه‌های پیش‌رو محقق شود

مازندشورا- مجید ساجدی فر: روح‌ا...  جمشیدی که این روزها از وی به عنوان -شهردار با برنامه- یاد می‌شود، چهره‌ای متعهد و بدون حاشیه هست که‌ نزد نکایی‌ها از وجهه اجتماعی مناسب و از مقبولیت عمومی برخوردار است. شاید یکی از مهمترین دلایلی که شورای نکا، به صورت یکپارچه از وی حمایت کرده است همین پاک‌دستی و وجهه عمومی آقای شهردار بوده است تا شاید مسائل و حواشی اخیر مدیریت شهری نکا پایان یابد و در آستانه انتخابات پنجم شورا، اعتماد عمومی به تیم مدیریت شهری برگردد.

 جمشیدی، شهرداری‌است که نیروی جوانی و تجربه را توامان در کنار هم دارد. وی چندین سال سابقه کار در سمت‌های مختلف شهری را داراست. از مشاوران شهردار تهران است و حتی بخشی از برنامه‌های خود در شهرداری نکا را از آنجا الگوبرداری کرده است. عضویت در هیات مدیره حمل‌ونقل کشور و ریاست تاکسیرانی شهری از وی چهره‌ای فرا استانی ساخته است و امروز نگاه مردم شهر نکا و نماینده‌‌های آن‌ها در پارلمان شهری به برنامه‌ها و تفکرات اوست.   

جمشیدی، با اینکه مدت زمان کوتاهی را بر کرسی شهرداری در شورای چهارم تکیه می‌زند، تا اینجای کار بسیار باانگیزه نشان داد و امروز در جمع اهالی رسانه حضور یافت تا از ایده‌ها و برنامه‌هایش بگوید و به پرسشهای مدنظر پاسخ دهد. وی با اینکه به اصولگرایی معروف است رسما اعلام کرد شهرداری جای بازی‌های سیاسی نیست و او آمده است تا کار کند. اما نه به تنهایی و نه با تکیه بر افراد خاص. بلکه برخلاف بسیاری از مدیران شهری، به کار تیمی و تفکر جمعی اعتقاد دارد و می‌خواهد با تکیه بر تفکرات جمعی در مدت زمان کوتاه، اقداماتی بزرگ و ماندگار انجام دهد و تاکنون تمام برنامه‌ها و پروژه‌هایش را به تیم‌های تخصصی سپرده است.

جمشیدی، برای چندمین بار از همه‌ی نخبگان، فرهیختگان و سیاسیون جناح‌های مختلف، دعوت به همکاری کرده است و حتی جهت تسریع ارتباط سایتی را برای تبادل اطلاعات و نظرات به آدرس  Nekacity.ir در نظر گرفته است تا پیشنهادات، انتقادات و نظرات مختلف ارائه شود.

وی، معتقد است نیروی انسانی متخصص و کارآمد از پول و سرمایه‌های دیگر، با ارزش‌تر است و با استفاده از همه‌ی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود شهر، به زودی اتفاقات خوشایندی در نکا روی می‌دهد و او می‌تواند اعتماد عمومی مردم را به‌دست آورد. شهردار نکا با صراحت اعلام کرد: «شاید نتوانم در انجام پروژه‌های مختلف، همه‌ی مردم شهرم را راضی نگه‌دارم اما در نهایت اکثریت مردم را خشنود خواهم ساخت به طوری که مردم شهرداری را خانه خود بدانند».  

جمشیدی، از ایجاد تعامل مثبت و سازنده با شورا و ادارت مختلف شهر، سخن گفت و گفت: «من یار دهم شورای نکا هستم و از رسانه‌ها می‌خواهم به عنوان یار یازدهم در کنار اعضای شورا باشند تا برنامه‌های پیش‌رو محقق شود».

وی، در ادامه، از طولانی بودن برخی پروژه‌های شهری گلایه کرد و گفت: «بسیاری از پروژه‌های شهرداری اسیر -زمان- هستند که یا به بهر‌ه برداری نمی‌رسند یا اگر افتتاح می‌شوند دیگر آن کارایی قبلی را ندارند و نیاز به تغییر کاربری دارند».

شهردار نکا از همکاری و قول مساعد فرماندار نکا و نماینده پارلمانی مردم شرق استان، جهت تهیه و جذب اعتبارات لازم، خبر داد و گفت: «در صدد هستیم پروژه‌های نیمه‌کاره و در دست اقدام (پل 30 متری، سد لاستیکی، ساماندهی آرامستان و پارک‌محله، آسفالت‌های شکسته و فرسوده و ...) را تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم».

جمشیدی، با اشاره به طلبکاری 3 میلیاردی عوارضی از مردم خواست در پرداخت آن با شهرداری همکاری کنند شاید مبلغ اعلام شده برای شهروندان عدد کمی باشد اما در مجموع می‌تواند برای شهرداری گره‌گشا باشد.

وی، نسبت بودجه‌های عمرانی به بودجه‌های جاری شهرداری نکا را 60 به 40 اعلام کرد و گفت: نگاه ما این است که برنامه‌های شهرداری را سمت‌وسویی عملیاتی- عمرانی دهیم تا در مدت زمان معلوم به برنامه‌های دلخواه دست یابیم.

شهردار نکا، در پایان، از اقدام متنوع و نوی شهرداری از نظر المان شهری و زیباسازی در روزهای عید نوروز خبر داد.


از «پیشنهاد جالب جمشیدی به اقشار و گروه‌های مختلف» تا «درخواست از رسانه‌ها و مردم نکا» + تصاویر

از «پیشنهاد جالب جمشیدی به اقشار و گروه‌های مختلف» تا «درخواست از رسانه‌ها و مردم نکا» + تصاویر

از «پیشنهاد جالب جمشیدی به اقشار و گروه‌های مختلف» تا «درخواست از رسانه‌ها و مردم نکا» + تصاویر

از «پیشنهاد جالب جمشیدی به اقشار و گروه‌های مختلف» تا «درخواست از رسانه‌ها و مردم نکا» + تصاویر

از «پیشنهاد جالب جمشیدی به اقشار و گروه‌های مختلف» تا «درخواست از رسانه‌ها و مردم نکا» + تصاویر

از «پیشنهاد جالب جمشیدی به اقشار و گروه‌های مختلف» تا «درخواست از رسانه‌ها و مردم نکا» + تصاویر

از «پیشنهاد جالب جمشیدی به اقشار و گروه‌های مختلف» تا «درخواست از رسانه‌ها و مردم نکا» + تصاویرلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نخستین نشست خبری شهر - روح ا... جمشیدی اردش - مجید ساجدی فر - از «پیشنهاد جالب جمش -

مطالب مرتبط با : از «پیشنهاد جالب جمشیدی به اقشار و گروه‌های مختلف» تا «درخواست از رسانه‌ها و مردم نکا» + تصاویر
نظر شما در مورد : از «پیشنهاد جالب جمشیدی به اقشار و گروه‌های مختلف» تا «درخواست از رسانه‌ها و مردم نکا» + تصاویر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*