مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 13505 -تاریخ انتشار : یکشنبه 17 بهمن 1395 -ساعت : 09:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ساخت و نصب 15 المان خاص شهری/ تولید 4 میلیون قطعه گل و نشاء فصلی توسط شهرداری بابل

شهردار بابل خبر داد؛

ساخت و نصب 15 المان خاص شهری/ تولید 4 میلیون قطعه گل و نشاء فصلی توسط شهرداری بابل

مازندشورا: بیژنی با بیان اینکه شهرداری بابل موفق به تولید 4 میلیون قطعه گل نشاء فصلی شده است، گفت: در این راستا 800 میلیون تومان صرفه‌جویی مالی داشتیم و پیگیر آن هستیم گل و گیاه فضای باز و مورد نیاز شهر بابل را تولید کنیم

مازندشورا: حسین بیژنی شامگاه امشب در آیین افتتاحیه چهارمین جشنواره ملی گل و گیاه در مجتمع تفریحی پردیس نوشیروانی بابل اظهار کرد: چهارمین جشنواره ملی گل و گیاه با هدف ایجاد نشاط و همدلی بین خانواده ها و ایجاد اشتغال و درآمدزایی در کنار آن برگزار شده است.


وی افزود: در چهارمین جشنواره گل و گیاه با تغییر مکان و تغییر رویکرد زمینه مناسبی برای استقبال بیشتر مردم ایجاد شده است تا مردم با حضور در جشنواره از امکانات بهینه مجتمع پردیس بهره‌مند شده و ظرفیت‌های این مجتمع تفریحی به نحو مطلوب در سطح کشور منعکس شود.


بیژنی بیان کرد: در این جشنواره 10 غرفه به آموزش، پرورش و نگهداری گل و گیاه خانگی اختصاص یافته تا با افزایش فضای سبز منازل و استفاده از مواهب الهی زمینه نشاط و شاداب خانواده‌ها را فراهم کند.


شهردار بابل به استقبال چشمگیر مردم بابل از چهارمین جشنواره ملی گل و گیاه اشاره و تصریح کرد: این استقبال نشان از تقاضا و علاقه مردم به ارائه چنین خدمات در قالب جشنواره‌ها برای افزایش فضای سبز خانگی و عمومی است.

بیژنی خاطر نشان کرد: یکی از اقدامات ارزنده شهرداری بابل درآستانه سال جدید، افزایش سرانه فضای سبز، هرس 80 درصد درختان مثمر و غیرمثمر سطح شهر، آفت‌زدایی درختان، نگهداری زمستانه، ایجاد جداول خاص در اطراف درختان در راستای ارتقاء سطح فضای سبز در پارک ها و معابر اصلی است.


این مسؤول یادآور شد: برای استقبال از بهار نیز، برای نخستین‌بار شهرداری بابل اقدام به تولید گل و نهال با امکانات و ظرفیت داخلی توسط پرسنل شهرداری کرده است.


بیژنی با بیان اینکه شهرداری بابل موفق به تولید 4 میلیون قطعه گل نشاء فصلی شده است، گفت: در این راستا 800 میلیون تومان صرفه‌جویی مالی داشتیم و پیگیر آن هستیم گل و گیاه فضای باز و مورد نیاز شهر بابل را تولید کنیم.

وی افزود: برای تولید گیاهان خشبی نیز یک گلخانه به مساحت یک‌هزار متر مربع و یک فضای باز به مساحت 7 هزار متر مربع در نظر گرفته شده است تا بتوانیم گل‌های فضای سبز شهر بابل و شهرهای همجوار را پوشش دهیم.

بیژنی از ساخت و نصب 15 المان خاص شهری در بابل خبر داد و افزود: این المان‌ها برای استقبال از نوروز برای نصب در میادین سطح شهر در حال ساخت است.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهردار بابل - ساخت 15 المان شهری - تولید 4 میلیون گل و - بابل - بیژنی -

نظرات کاربران در مورد : ساخت و نصب 15 المان خاص شهری/ تولید 4 میلیون قطعه گل و نشاء فصلی توسط شهرداری بابل
  • نتاجپاسخ0یکشنبه 17 بهمن 1395

    سردار بیژنی
    سردار سازندگی
    خیییییلی دوستت داریم
    خدا پشت و پناهت

نظر شما در مورد : ساخت و نصب 15 المان خاص شهری/ تولید 4 میلیون قطعه گل و نشاء فصلی توسط شهرداری بابل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها