مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1353 -تاریخ انتشار : سه شنبه 19 فروردین 1393 -ساعت : 17:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

500 میلیارد ریال اعتبار بین دهیاریهای مازندران توزیع شد

مازند شوزا: معاون امور عمرانی استانداری مازندران، دهیاری ها را بازوان اجرایی دستگاهها در روستاها بیان کرد و گفت: در سال گذشه حدود 500 میلیارد ریال اعتبار به دهیاریهای استان تخصیص داده شده است.

مازند شورا: علی نبیان ظهر دوشنبه در مراسم معارفه مدیرکل جدید دفتر روستایی و امور شوراهای استانداری مازندران، تخصیص این رقم اعتبار را بیانگر توجه جدی دولت به روستاها بیان کرد.

وی با تاکید بر اینکه باید تلاش کنیم تا فرهنگ را در روستاها جاری کنیم، عنوان کرد: خدمت رسانی به مردم ولایتمدار روستایی افتخاری بزرگ به شمار می رود.

معاون امور عمرانی استاندار مازندران با اشاره به به نامگذاری سالجاری اظهار داشت: رفع مشکلات مناطق محروم و روستایی نیازمند عزم ملی و مدیریت جهادی است که باید سرلوحه کار قرار گیرد.

نبیان، با تقدیر از تلاشهای مدیرکل قبلی دفتر امور روستایی استانداری مازندران، خواستار تلاش مضاعف مسئولان امر برای خدمت رسانی به مردم بویژه روستاییان شد.

عبدی مدیرکل جدید دفتر روستایی و امور شوراهای استانداری مازندران، پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، تقویت دهیاریها و شرکتهای تعاونی دهیاری را از جمله برنامه هایش بیان کرد.

وی اظهار داشت: برنامه محورکردم دهیاریها و تلاش برای افزایش اعتبارات، شناسایی توانمندیهای اقتصادی و اشتغال در روستاها و توجه به مدیریت پسماند روستایی نیز از محورهای کاری خواهد بود.

مازندران بیش از سه هزار روستا دارد./ مهرلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نبیان - دهیاران - روستا - اعتبار - دهیاری - -

نظر شما در مورد : 500 میلیارد ریال اعتبار بین دهیاریهای مازندران توزیع شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها