مخالفت اصلاح طلبان محمودآباد با تغییر معاون فرماندار

تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 بهمن 1395 - ساعت : 12:49

کد مطلب: 13560 چاپ به اشتراگ گذاشتن

عقیل زروک در گفت و گو با مازندشورا:

مخالفت اصلاح طلبان محمودآباد با تغییر معاون فرماندار

اختصاصی مازندشورا: عقیل زروک مسئول شورای هماهنگی شهرستان نیز ضمن ابراز مخالفت با چنین انتصابی گفت: افکار عمومی منطقه چندان دل خوشی از به کار گیری نیروهای ستادی به عنوان مدیران ادارات ندارد و در صورت تحقق انتصاب معاون جدید فرماندار اوضاع از این هم بدتر خواهد شد

اختصاصی مازندشورا: عقیل زروک مسئول شورای هماهنگی اصلاح طلبان محمودآباد در گفت و گو با مازندشورا پیرامون احتمال تغییر معاون فرماندار محمودآباد گفت: فرمانداری ها به عنوان نمایندگان دولت در هر شهرستان نقش مهمی در ایجاد آرامش و امنیت در جامعه دارند.آرام نگاه داشتن فضای هر منطقه ای در ماه های پایانی کار دولت هاو فراهم آوردن زمینه های لازم برای برگزاری انتخاباتی به دور از تنش، معمولا در دستور کار فرمانداری ها قرار می گیرد.

وی افزود: متاسفانه در این روزهای حساس ،اخبار موثقی پیرامون تغییر معاون قرماندار محمودآباد شنیده می شود.بسیاری از فعالان سیاسی دلیل این امر را فشارهای دائمی بر استانداری مازندران می دانند و معتقدند در صورت بروز چنین اتفاقی افکار عمومی شهرستان به شدت به آن واکنش منفی نشان خواهد داد.

زروک ادامه داد: از سمتی دیگر فعالان سیاسی اصلاح طلب شهرستان نیزوقوع این عمل را به صلاح مردم ، دولت و نیروهای همسو نمی دانند.

عقیل زروک مسئول شورای هماهنگی شهرستان نیز ضمن ابراز مخالفت با چنین انتصابی گفت: افکار عمومی منطقه چندان دل خوشی از به کار گیری نیروهای ستادی به عنوان مدیران ادارات ندارد و در صورت تحقق انتصاب معاون جدید فرماندار اوضاع از این هم بدتر خواهد شد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که استانداری با درک شرایط منطقه، همچنان از حضور  جناب زراعتی که از نیروهای ریشه دار و همسو با دولت است بهره ببرد.

نویسنده :

برچسب ها : #عقیل زروک

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مخالفت اصلاح طلبان محمودآباد با تغییر معاون فرماندار

*

*


X https://sport45.site/