همدلی مردم در انقلاب 57 مثال زدنی است

تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 بهمن 1395 - ساعت : 14:24

کد مطلب: 13575 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مهندس جمشید عمرانی‌فر:

همدلی مردم در انقلاب 57 مثال زدنی است

اختصاصی مازندشورا: تمام خاطرات روز 22 بهمن سال 1357 خاطرات خوب و خوش است. در آن زمان بنده دانشجو بودم و به صورت فعال در اعتصابات دانشجویی شرکت می‌کردم.

مازندشورا:تمام خاطرات روز 22 بهمن سال 1357 خاطرات خوب و خوش است. در آن زمان بنده دانشجو بودم و به صورت فعال در اعتصابات دانشجویی شرکت می‌کردم. همچنین در تمامی تظاهرات علیه رژیم به خصوص در روز پیروزی یعنی 22 بهمن خاطرات زیبایی دارم. در اواخر عمر رژیم گذشته، دیگر پاسبان‌ها از گشت شبانه خودداری کرده بودند و به همین دلیل محلات بدون گشت شبانه بود. از این رو، ما جمعی از جوانان محل بخش هشت ساری کمیته‌ای در مسجد حاجی دهقانزاده این خیابان تشکیل داده بودیم و شب‌ها در کوچه و پس کوچه‌های منطقه بخش هشت، با چوب دستی کشیک می‌دادیم تا امنیت منطقه را فراهم کنیم. به خاطر دارم یکی از همسایه‌های ما که ارمنی بود نیز در شیفت‌های مربوط به خود حاضر می‌شد تا وظیفه‌اش را انجام دهد.

 اگر انقلاب اسلامی به پیروزی رسید مشارکت همه آحاد جامعه نقش موثری داشت و امروز هم اگر قرار است ما در مسائل و معضلات اقتصادی و اجتماعی فائق شویم باید دستمان را به سوی مردم دراز کنیم و همکاری همه جانبه مردم است که می‌تواند مشکلات را حل کند.

نویسنده :
منبع : موثق

برچسب ها : #جمشید عمرانی فر #22بهمن

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : همدلی مردم در انقلاب 57 مثال زدنی است

*

*


X https://sport45.site/