22 بهمن گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر بود

تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 بهمن 1395 - ساعت : 17:17

کد مطلب: 13583 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرزاد گوهردهی:

22 بهمن گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر بود

اختصاصی مازندشورا: دهه فجر، از روزهای ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ بزرگ کشور و ملت ما است. انقلابی که رساترین فریاد تاریخ یعنی امام امت آن را رهبری کردند و به فرجام رساندند

اختصاصی مازندشورا: دهه فجر، از روزهای ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ  بزرگ کشور و ملت ما است. انقلابی که رساترین فریاد تاریخ یعنی امام امت آن را رهبری کردند و به فرجام رساندند و برای حفظ آن با تمام وجودشان تلاش کردند. انقلابی است مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از نهضت سرخ حسینی. گوهردهی افزود: 22 بهمن یادآور رشادت‌ها، فداکاری‌ها، شهادت‌طلبی‌های ملتی منسجم، خداجوی و پیرو ولایت و رهبری است که با ایثار خون خود ثابت کردند که خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است.

یادآوری 22 بهمن یعنی یادآوری تجلی حکومت خدا بر زمین. روزی که بُرنده‌ترین سلاح معنوی یعنی «ایمان» پیروزی آفرید. دهه فجر فرصتی هست تا در ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب بازنگری کنیم. اینکه چه بودیم، چه کردیم، چه باید می‌کردیم و اکنون کجاییم و چه می‌کنیم. گوهردهی، با بیان اینکه کمترین ثمره این انقلاب، گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر است و این دستاوردی بزرگ است، گفت: امروز ملت ما، کشور ما، آیین ما و مکتب ما احساس سربلندی می‌کند. امروز دل میلیون‌ها نفر از انسان‌های ناامید و سرخورده به بارقه‌ی امیدی که انقلاب اسلامی در جهان ایجاد کرده خوش و امیدوار است. 22 بهمن روزی است که به ما آموخت در مبارزه با دشمنان اسلام فقط باید به خدا تکیه کنیم و وابستگی به شرق و غرب -هرچند که به سلاح‌های مدرن مجهز باشند- در برابر نیروی هماهنگ مردمی که با سلاح ایمان مبارزه می‌کنند، بی‌اثر است.

فرزاد گوهردهی

دکترای تخصصی سلامت در فوریت ها و بلایا

نویسنده :

برچسب ها : #فرزاد گوهردهی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 22 بهمن گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر بود

*

*