مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1359 -تاریخ انتشار : یکشنبه 17 فروردین 1393 -ساعت : 18:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مقیمی دبیر جدید مجمع نمایندگان مازندران شد

مازند شورا: اعضای مجمع نمایندگان مازندران، در جلسه امروز این مجمع با اتفاق آرا، احمد علی مقیمی را به عنوان دبیر جدید مجمع نمایندگان مازندران انتخاب کردند.

مازند شورا: در جلسه امروز مجمع نمایندگان، اعضای مجمع پس از بررسی آخرین وضعیت سیاسی، فرهنگی و اقتصادی استان، آمادگی خود را برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در تحقق شعار سال 1393 حول محور اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی  اعلام کردند.

مجمع نمایندگان مازندران در این نشست با قدردانی از خدمات قاسم احمدی لاشکی، به اتفاق آرا احمدعلی مقیمی را به عنوان دبیر جدید مجمع نمایندگان مازندران انتخاب کردند.

در این نشست اعضای مجمع از تلاش های بی شائبه قاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر، چالوس و کلاردشت و دبیر سابق مجمع در گسترش فعالیت های مجمع نمایندگان قدردانی کرده و ابراز امیدواری کردند دور چهارم دبیری مجمع با درایت و پیگیری های احمدعلی مقیمی نقش فعالانه تری در تحولات استان داشته باشد.

بر اساس توافق نمایندگان مازندران، هر یک از اعضا بر اساس رأی گیری به مدت شش ماه دبیری مجمع را عهده دار هستند.

مجمع نمایندگان مازندران در دور نهم با دوازده عضو یکی از مجامع فعال مجلس شورای اسلامی است.

مجمع نمایندگان مازندران با راه اندازی دفتر در مرکز استان تلاش گسترده ای را برای ارتباط با دستگاه های اجرایی، پیگیری طرح های کلان استان، تعامل با رسانه های گروهی، و ارتباط با نخبگان در دستور کار خود دارد.

احمدعلی مقیمی نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، دارای درجه دکترای حقوق و عضو کمیسیون عمران مجلس است.

در یک سال گذشته قاسم احمدی و حسین نیازآذری نمایندگان مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت و بابل در مجلس شورای اسلامی، دبیری مجمع نمایندگان مازندران را عهده دار بودند./ تسنیم

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - مجلس شورای اسلامی - مقیمی - مجمع نمایندگان - دبیر مجمع نمایندگان - -

نظر شما در مورد : مقیمی دبیر جدید مجمع نمایندگان مازندران شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها