مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 13625 -تاریخ انتشار : دوشنبه 25 بهمن 1395 -ساعت : 11:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سوت دربی انتخابات شورای پنجم ساری زده شد

96 روز تا انتخابات 96؛

سوت دربی انتخابات شورای پنجم ساری زده شد

اختصاصی مازندشورا: در انتخابات شورای شهر پنجم ساری دو تیم رو در روی یکدیگر قرار گرفته‌اند و مشغول زورآزمایی هستند. دربی انتخاباتی ساری نه تنها تمام فضای انتخابات را فراگرفته است و کاندیداهای مستقل را به حاشیه رانده، بلکه شعاع آن تمام جوانب و امور شهر را نیز دربرگرفته

اختصاصی مازندشورا: تا دربی انتخابات 96 روز مانده است. در انتخابات شورای شهر پنجم ساری دو تیم رو در روی یکدیگر قرار گرفته‌اند و مشغول زورآزمایی هستند. دربی انتخاباتی ساری نه تنها تمام فضای انتخابات را فراگرفته است و کاندیداهای مستقل را به حاشیه رانده، بلکه شعاع آن تمام جوانب و امور شهر را نیز دربرگرفته است.

این رقابت در حالی است که هر دو تیم در نیمکت خود بازیکنان مصدوم هم دارند! از یک سو معاون فرهنگی پیشین شهرداری ساری بر نیکمت نشسته است و از سویی دیگر هنوز گزینه مدیرکلی دخانیات فرصت بازی نیافته است. اخیرا نیز خبر رسیده است که گزینه نهایی مدیرکلی دخانیات مازندران مشخص شد تا اندک امید جریان منتسب به نماینده جوان در به کارگیری وی در این سمت به ناامیدی گراید.

از طرفی دیگر برخی محافل سیاسی از عدم حضور بازیکنان فعلی جریان عملگرایی در انتخابات آینده سخن میرانند، و یا آنکه احتمال می‌دهند فرصت حضور مجدد به آنان داده نخواهد شد. شاید از همین رو بوده است که شاهد به کارگیری لژیونرهایی در این تیم هستیم.

در نقطه مقابل اما به علت عدم وجود بازیکنان جوان و تازه‌ نفس، با بازگشت به عقب به سراغ بازیکنان بازنشسته رفته‌اند و البته نیم نگاهی نیز به داور میدان دارند!

فارغ از آنچه که امروز در ساری در حال رخ دادن است، به نظر می‌آید بازی در استادیوم تیم عملگرایی برگزار شود زیرا با نگاهی به سکوی تماشاچیان، صدای سوت و تشویق مستمر لیدرهای این جریان نشان می‌دهد که از تاکتیک تیمشان رضایت دارند و این موضوع باعث روحیه بخشی به تیم عملگرایی می‌شود.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دربی ساری - انتخابات ساری - شورای شهر ساری - جریان های ساری -

نظرات کاربران در مورد : سوت دربی انتخابات شورای پنجم ساری زده شد
  • فرهنگیپاسخ0سه شنبه 26 بهمن 1395

    مطمئن باشید جریانی در راه است که دو طرف بازی را مات می کند موج فرهنگی در راه است با بازی یک دست دو جریان استفاده از یار کمکی

نظر شما در مورد : سوت دربی انتخابات شورای پنجم ساری زده شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها