اصحاب رسانه، تعمیم و ترویج مکارم اخلاق را اصل قرار دهند/ در تلاش هستیم خدمات مناسب‌تری به خبرنگاران ارائه شود

تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 بهمن 1395 - ساعت : 20:30

کد مطلب: 13664 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حسینی معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

اصحاب رسانه، تعمیم و ترویج مکارم اخلاق را اصل قرار دهند/ در تلاش هستیم خدمات مناسب‌تری به خبرنگاران ارائه شود

اختصاصی مازندشورا؛ معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تصریح کرد: رسالت جامعه مطبوعات بشارت‌دهی، آگاه‌سازی، انتشاردهی و عملیاتی کردن امور نیک و مثبت در جامعه است و اگر روزی چنین رسالتی به درستی انجام شود، در نتیجه دادگاه‌ها جمع می‌شود و رذایل اخلاقی کاهش می‌یابد

مازندشورا: سید هادی حسینی با حضور در غرفه گروه رسانه موثق، اظهار کرد: رسالت رسانه همچون رسالت انبیای الهی، پیام‌رسانی و اطلاع‌رسانی است و پیام اصلی آن‌ها نیز تعمیم و ترویج مکارم اخلاق است.

وی، افزود: اگر پیام‌رسانی با هدف تعمیم و ترویج مکارم اخلاق، اصل قرار گیرد، جامعه تعالی پیدا می‌کند و دیگر در چنین جامعه‌ای کسی به کسی زور نمی‌گوید. کسی حق کسی را نمی‌خورد. کسی دروغ نمی‌گوید. بلکه هرکسی سعی می‌کند در چارچوب وظایف واختیارات خود رفتار کند.

معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تصریح کرد: رسالت جامعه مطبوعات بشارت‌دهی، آگاه‌سازی، انتشاردهی و عملیاتی کردن امور نیک و مثبت در جامعه است و اگر روزی چنین رسالتی به درستی انجام شود، در نتیجه دادگاه‌ها جمع می‌شود و رذایل اخلاقی کاهش می‌یابد.

حسینی، ادامه داد: با توجه به آنچه بیان شد نیاز است رسانه‌ها سطح خود را بالا ببرند و به این موارد مهم، بیشتر بپردازند.

وی، درباره عملکرد گروه رسانه‌ی موثق، بیان کرد: بنده در دوره نمایندگی با مجموعه مازندمجلس (پایگاه تخصصی مجلس مازندران) آشنایی دارم فضای خوبی بر این رسانه حاکم است گروه پخته‌ای دارد. امیدوارم روزی برسد در سطح کشوری فعالیت کنید و نمایندگان ما را با نمایندگان استان‌های دیگر مقایسه کنید.

نماینده سابق مردم قائم‌شهر در بهارستان، افزود: رسانه‌ها، کاستی‌های استان و خواسته‌های مردم را بیشتر به تصویر بکشند. از طرفی به وظایف اصلی نمایندگان به درستی اشاره کنند چون نمایندگان ما درگیر مسائلی هستند که در حوزه اختیارات و وظایفشان نیست.

معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با اشاره به اقدامات این وزارتخانه، اظهار کرد: ما در حوزه وزارتخانه ای در حال تعریف اقتصاد در حوزه فرهنگ هستیم چرا که اگر چنین مساله‌ای در جامعه نهادینه شود شاهد پویایی جامعه خواهیم بود.

حسینی، تصریح کرد: همچنین در تلاشیم خدمات مناسب‌تری به جامعه فرهنگی به ویژه خبرنگاران که تلاش فراوانی انجام می‌دهند اما معمولا از اقشار ضعیف جامعه هستند، ورود پیدا کنیم و انجام دهیم.


برچسب ها : #سید هادی حسینی #معاون پارلمانی وزیر فرهنگ #غرفه موثق #نمایشگاه مطبوعات


اصحاب رسانه، تعمیم و ترویج مکارم اخلاق را اصل قرار دهند/ در تلاش هستیم خدمات مناسب‌تری به خبرنگاران ارائه شود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اصحاب رسانه، تعمیم و ترویج مکارم اخلاق را اصل قرار دهند/ در تلاش هستیم خدمات مناسب‌تری به خبرنگاران ارائه شود

*

*


X https://sport45.site/