مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1371 -تاریخ انتشار : یکشنبه 10 فروردین 1393 -ساعت : 18:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سینماهای مازندران شرایط مناسبی ندارند

مازند شورا: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ی با بیان اینکه سینماهای فعال استان از نظر فیزیکی اوضاع خوبی ندارند، اذعان داشت: باید برای بازسازی و مرمت ساختمان های سینما اقداماتی صورت گیرد

مازند شورا: حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی صبح یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران در ستاد اجرایی خدمات سفر استان به 9 سینما فعال در استان اشاره و اظهارداشت: متاسفانه این آمار برای مازندران با توجه به حجم مسافران کافی نیست و باید برای این مساله مسئولین برنامه ریزی کنند.

وی با انتقاد از اینکه در مازندران پردیس سینمایی فعال نداریم، افزود: با تبدیل  سینما به مرکز تفریحی، تجاری و هنری موجب جذب گردشگر و  مسافران بیشتری به استان می شود.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: با توجه به مصوبه سفر دولت نهم به مازندران برای احداث پردیس سینمایی در جاده دریا 7 هزار متر مربع در نطر گرفته شد که هنوز اعتباری برای آن مشخص نشده است.

وی خاطرنشان کرد: در دهه های گذشته مازندران 21 سینما داشت ولی متاسفانه در حال حاضر 9 سینما در استان فعال است.

مدیرکل اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی مازندران با بیان اینکه از آغاز طرح نوروزی تا روز گذشته 26 هزار و 821 نفر برای تماشای فیلم به سینما رفتند، گفت: در سینماهای مازندران فیلم های معراجی های ده نمکی، چ حاتمی کیا و خط ویژه مصطفی کیایی اکران شده است و فیلم معراجی ها بیشترین استقبال را در سینماهای استان داشتلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ابراهیمی - فرهنگی - ارشاد - سینما - مازندران - -

نظر شما در مورد : سینماهای مازندران شرایط مناسبی ندارند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها