مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1378 -تاریخ انتشار : شنبه 09 فروردین 1393 -ساعت : 18:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آنها ما را مسخره می کنند، ما از آنها تشکر و دست مریزاد می گوئیم!

آیت الله طبرسی:

آنها ما را مسخره می کنند، ما از آنها تشکر و دست مریزاد می گوئیم!

مازند شورا: فعالیت فرهنگی این نیست که بگوییم زمین شالیزاری خود را بفروشیم و اتومبیل‌شاسی بلند بخریم و آنها ما را مسخره مي کنند و ما از آنها تشکر مي کنیم و به آنها دست مریزاد مي گوئیم

مازند شورا: نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر این نکته که شعار فرهنگ و اقتصاد، عزم ملی و مدیریت جهادی مقام معظم رهبری باید به عنوان رساله عملیه مد نظر مسوولان باشد ،گفت: مدیران وعده بی مورد مرتبط با شعار سال به مردم ندهند.

آیت الله نورالله طبرسی امروز در افتتاح نمایشگاه تجسمی فاطمیه ساری با موضوع فصل بیعت با علی (ع) در میدان فرح آباد ساری اظهار داشت: ایام نوروز امسال متقارن است با ایام فاطمیه و همه ما ضمن بزرگداشت و حفظ حرمت این ایام باید سنت دید و بازدید و صله ارحام را نیز بجا آوریم.

وی با تاکید مجدد بر این نکته که باید منویات مقام معظم رهبری در قالب شعار سال اجرایی و عملیاتی شود، بیان داشت: لازم است در استانداری مازندران ستادی متشکل از دستگاه‌های اجرایی و زیرساختی تشکیل شود تا کارهای استان به دور از بروکراسی اداری و وعده و عیدها اجرایی شود. همانطور که استاندار مازندران در ماه‌های اخیر بحران غرب استان را به درستی کاهش دادند برای تحقق شعار رهبری و از بین بردن تحریم‌ها تلاش وافری داشته باشند.

امام جمعه مرکز مازندران برپایی نمایشگاه فاطمیه را فراتر از یک فعالیت فرهنگی دانست و گفت: این نمایشگاه حقیقت‌گاهی است که در مرکز مازندران ایجاد شد.

نماینده ولی فقیه در مازندران  با کنایه از سریال پایتخت سه اظهار داشت: فعالیت فرهنگی این نیست که بگوییم زمین شالیزاری خود را بفروشیم و اتومبیل‌شاسی بلند بخریم و آنها  ما را مسخره کنند و ما از آنها تشکر کنیم و به آنها دست مریزاد بگوئیم. فعالیت‌های فرهنگی باید فاخر باشد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : طبرسی - پایتخت 3 - فرهنگی - -

مطالب مرتبط با : آنها ما را مسخره می کنند، ما از آنها تشکر و دست مریزاد می گوئیم!
نظر شما در مورد : آنها ما را مسخره می کنند، ما از آنها تشکر و دست مریزاد می گوئیم!

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها