مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1383 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 فروردین 1393 -ساعت : 15:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
از شبکه تبرستان نباید انتظار انعکاس اعتراضات مردمی را داشت

با وجود ادمه اعتراض های مردمی به پخش سریال پایتخت

از شبکه تبرستان نباید انتظار انعکاس اعتراضات مردمی را داشت

مازند شورا: مسئولین ارشد استان، نمایندگان مردم مازندران هم در مجلس خبرگان هم در مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهرها و فرمانداران چه زمانی قصد دارید افکار عمومی مازندران را نسبت به مسئولین رسانه ملی در خصوص سریال ضد ارزشی پایتخت اعلام کنید؟!

مازند شورا: مسئولین ارشد استان، نمایندگان مردم مازندران هم در مجلس خبرگان  هم در مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهرها و فرمانداران چه زمانی قصد دارید افکار عمومی مازندران را نسبت به مسئولین رسانه ملی در خصوص سریال ضد ارزشی پایتخت اعلام کنید؟! البته از شبکه تبرستان نباید انتظار انعکاس اعتراضات مردمی را نسبت به این سریال داشت چرا که عزیزان ما در این شبکه عوامل تدارکات و تشریفات این سریال را مهیا نمودند.

بسیاری از مسئولین دولت قبل و دولت کنونی نیز نوشابه بازکن و تهیه کنندگان این سریال سخیف بوده اند. با این تفاسیر باید منتظر بمانیم که طی تشریفاتی دیگر مسئولین ارشد استان لوح تقدیر سپاس برای دست اندرکاران سریالی که موجب تخریب و تضعیف فرهنگ مردم مازندران در سراسر کشور شده، اهدائ کنند.

صدماتی که این سریال به فرهنگ، ادب و شخصیت مردم مازندران وارد کرده است به هیچ عنوان قابل جبران نیست از این بدتر اینکه در ابتدای سریال مذکور کدو که غذای سنتی اهالی شریف مازندران می باشند را جلوی گاو قرار می دهند که این نیز مصداق بارز توهین به فرهنگ دیار علویان است. براستی که این سوژه ها چه مفهومی را به دنبال خود دارد ؟/ شعبان وفایی نژاد

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگی - سریال پایتخت - پایتخت 3 - اعتراضات مردمی - شیکه تبرستان - -

مطالب مرتبط با : از شبکه تبرستان نباید انتظار انعکاس اعتراضات مردمی را داشت
نظر شما در مورد : از شبکه تبرستان نباید انتظار انعکاس اعتراضات مردمی را داشت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها