مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1384 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 فروردین 1393 -ساعت : 15:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعتبارات راه‌سازی مازندران افزایش می‌یابد

مازند شورا: معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به شریانی بودن محورهای مازندران، گفت: اعتبارات حوزه راه سازی استان در سال ۹۳ افزایش می‌یابد.

 به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی مازندران، داود کشاورزیان عصر امروز در حاشیه بازدید از عملیات تعریض محور بهشهر به رستم کلا با ابراز رضایت نسبی از اجرای عملیات اجرایی پروژه های راه سازی مازندران اظهار کرد: یکی از راهکارهای برون رفت از محرومیت و حرکت به سوی توسعه پایدار، ایجاد راه دسترسی و مواصلاتی بوده است.

وی افزود: با توجه به کثرت پروژه های راه سازی در مازندران، باید اعتبارات بیشتری به این استان تزریق شده، چراکه با سرمایه گذاری مناسب و ایجاد یک راه ارتباطی ایمن می توان میلیون ها گردشگر و مسافر را به این استان هدایت کرد.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: با توجه به اینکه محورهای ارتباطی شرق استان در مسیر تردد زائران امام رضا (ع) قرار داشته و وجود مراکز صنعتی و بندر امیر آباد ضروری بوده که توسعه و تعریض آن در اولویت کاری قرار گیرد.

در این بازدید علاوه بر معاون وزیر راه و شهرسازی، مدیرکل راه و شهرسازی مازندران، مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان و مدیر بندر امیرآباد حضور داشتندلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بهشهر - حمل و نقل - کشاورزیان - راه - اعتبارات راه سازی - -

نظر شما در مورد : اعتبارات راه‌سازی مازندران افزایش می‌یابد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها