علاقه‌‌ای به نامزدی مجدد در انتخابات  شورا ندارم

تاریخ انتشار : یکشنبه 01 اسفند 1395 - ساعت : 12:47

کد مطلب: 13864 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مشروح اظهارات مسعود پیری عضو شورای شهر در غرفه موثق:

علاقه‌‌ای به نامزدی مجدد در انتخابات شورا ندارم

اختصاصی مازندشورا: رسانه رکن توسعه است و استفاده کردن از رسانه‌ای که جلوه خوبی درمدیریت شهری دارد سوء استفاده و آفت است که در آینده اعتبار رسانه‌ای را خراب می‌کند

اختصاصی مازندشورا: مسعود پیری عضو شورای اسلامی شهر ساری با حضور در غرفه موثق پیرامون عملکرد فرهنگی تیم مدیریت شهری گفت: در شورای چهارم یکی از مهم‌ترین الویت فرهنگی، معماری فرهنگی است و در این حوزه از لحاظ کمی موفق بودم و از هیچ  به یک معاونت فرهنگی با ‌20 میلیارد تومان اعتبار رسیدیم و به لحاظ کمی ما وعده را محقق کردیم. مؤثر بودن به لحاظ کیفی را باید شما قضاوت کنید. بنده می‌گویم در دوران کاری من در کمیسیون فرهنگی اتفاقات خوبی در آشتی بین رسانه‌ها افتاد. تشخیص ما بر این است کسانی که جنس رسانه را می‌فهمند و از جنس رسانه‌ هستند زمینه آشتی با شهرداری را فراهم می‌کنند و بنده  در این حوزه موفقیت نسبی داشتم  و خدا را شاکرم که هیچ‌گاه نسبت به هیچ رسانه نگاه ابزاری نداشتم و هیچ‌گاه بر زدن عکس و تیتر زدن تأکید نکردم و نگاه ابزاری به رسانه نگاه خداناپسندانه است.

پیری با بیان اینکه در حوزه انتخابات شورای پنجم چه شرکت بکنیم و چه نکنیم شورای پنجم ناگزیر است بخش عمده‌ای از سیاست‌گذاری فرهنگی دوره چهارم را استمرار دهد، افزود: ما بنیان‌گذار بسیاری از مباحث شهرداری شدیم. بنیان‌گذار موضوعاتی که پیشینه چندانی در آن نداشتیم و با این فعالیت تا کنون به سن خردسالی رسید و تا زمان بلوغ  نیازمند زمان است. بنده احساس می‌کنم تمام افرادی که در شورای پنجم توفیق خدمت خواهند داشت ناگزیرند سطح مطالبات اهالی فرهنگ را در مازندران  و در ساری به نقطه‌ کمال برسانند.

 

علاقه‌‌ای به نامزدی مجدد در انتخابات  شورا ندارم

مسعود پیری با اشاره به این نکته که به دو دلیل علاقه‌‌ای به نامزدی در انتخابات  شورا ندارد، افزود: دلیل اول این است که فکر می‌کنم آنطور که تصور می‌کردم اثرگذار باشم، نبودم و دلیل دوم احساس می‌کنم  ظرفیت قانونی شورا برای کار گروهی خیلی موفق نبوده است و جواب نمی‌دهد و قانون‌گذار صلاحیت زیادی برای انجام کار گروهی شوراها ندیده است  و کار انفرادی در مجموعه گروهی دشوار است. شما باید همه تخریب، تهمت آسیب‌ها و گرفتاری را انفرادی تحمل کنی  ولی گروهی پاسخ بدهی برای همین احساس کردم من به درد این مجموعه نخوردم و تصمیم ما قطعی نیست و در این چهار سال آسیب جدی به خانواده‌ام وارد شده است و این به صلاح نیست. چرا که چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.

 

رسانه‌ها به افراد سیاسی وابسته نباشند

این عضو شورای شهر ساری در پایان با تمجید از گروه رسانه‌ای موثق، گفت: رحمت عزیزی یک فعال رسانه‌ای موفق است و جایگاه خوبی در آینده، در رسانه مازندران دارد مگر اینکه دچار آفت‌هایی شود که گذشتگان هم از این آفت‌ها در امان نبودند. بنده قبلا عرض کردم رحمت عزیزی هم به این کار علاقه‌مند است هم فضا برایش مهیاست و هم اینکه ابزار خوبی دارد لذا می‌تواند در این عرصه موفق باشد. کار سیاسی بکنید اما هیچ‌گاه وابسته به آدم‌های سیاسی نباشید یکی از بزرگترین آفت‌های سیاسی همین وابسته بودن است چرا که آدم‌های سیاسی رسانه را ابزار فرض می‌کنند در حالی که رسانه ابزار نیست. رسانه رکن توسعه است و استفاده کردن از رسانه‌ای که جلوه خوبی درمدیریت شهری دارد سوء استفاده و آفت است که در آینده اعتبار رسانه‌ای را خراب می‌کند. در خصوص رسانه قلم اسلحه است و رسانه میدان نبرد است این اسلحه هر چه نوک تیزتری داشته باشد در میدان نبرد برنده‌اند و هرچه کندتر باشد مثل رسانه ما منزوی و منفعل هست. من توصیه می‌کنم اهل آوردگاه رسانه‌ای باشید. بیشتر اوقات وقتی که من نوعی به عنوان عضو رسانه نتوانستم چیزی که خودم علاقه‌مند باشم بنویسم خیلی از مسائل را در نظر گرفتم و در بسیاری از جاها می‌توانستیم تأثیرگذار باشیم اما به علت محافظه کاری یا... انجام نشد شما این روش را ندارید و به همین علت می‌توانید اثرگذارتر باشید.

نویسنده :

برچسب ها : #مسعود پیری #انتخابات پنجم #شورای شهر ساری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : علاقه‌‌ای به نامزدی مجدد در انتخابات شورا ندارم

*

*


X https://sport45.site/