دفع بهداشتی زباله یک معضل بزرگ است/ شورای پنجم آمل 9 نفره است

تاریخ انتشار : یکشنبه 01 اسفند 1395 - ساعت : 19:33

کد مطلب: 13886 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اظهارات منفرد فرماندار ویژه آمل در غرفه موثق:

دفع بهداشتی زباله یک معضل بزرگ است/ شورای پنجم آمل 9 نفره است

اختصاصی مازندشورا: آن چه که در انتخابات مهم است حضور گسترده است و برای ما مجریان، آرا مردم مانند حق‌الناس امانت است و باید به بهترین شکل ممکن امانت داری کنیم و فضا را برای برگزاری یک انتخابات پرشور، فراگیر و همه‌جانبه با حضور همه آحاد مردم فراهم کنیم

اختصاصی مازندشورا: احمد منفرد فرماندار ویژه شهرستان آمل و معاون استاندار مازندران با حضور در غرفه موثق گفت: نقش رسانه در دنیای امروز بسیار اثرگذار است و ادامه حیات بدون رسانه امکان‌پذیر نیست و نمی‌توانید نظامی را تصور کنید که با رسانه در ارتباط نباشد، رسانه جز اجتناب‌ناپذیر حیات نظام‌ها در دنیای معاصر است.

منفرد افزود: در استان مازندران نشریات و رسانه‌های مرغوبی وجود دارد که به لحاظ دیدگاهی از تنوع و تکثر ویژه‌ای برخوردارند. خوشبختانه جنابعالی در نشریه و رسانه‌ای که در اختیار دارید موفق بودید و در موضوعات مختلف و در بحث مدیریت شهری و شوراها نگاه ویژه‌ و تخصصی داشتید که این امر لازم است. مدیریت شهری امروز یک بعد تقریباً مسئله دار است. مثلاً در بحث پسماند زباله شهری، برای استانی که با دریا فاصله کمی دارد دفع بهداشتی زباله یک معضل بزرگی است و هرکدام از شوراها و شهرداران بتوانند یک مورد از امحای بهداشتی زباله‌ها را ساماندهی کنند کار بزرگی را انجام دادند که در حد مدیریت استان این پروژه اهمیت دارد و در این ارتباط در شهر آمل کارهای بزرگی صورت گرفته و تا 6 ماه آینده بحث مدیریت و پسماند زباله‌های شهری ساماندهی خواهد شد.

 

از آرا مردم به بهترین شکل امانت‌داری خواهیم کرد

منفرد با اشاره به دو انتخابات مهم پیش رو، گفت: صحبت‌های زیادی درباره‌ اهمیت این مسئله می‌شود اما آنچه که رسالت مجموعه وزارت کشور به عنوان مجری است برگزاری انتخاباتی سالم و قانون‌مند‌‌‌ است و بحث تشکیل هیأت‌های اجرایی نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که مقدمات اولیه کار انجام شده و براساس روزشمار تعیین شده که توسط وزارت کشور اقدام خواهیم کرد. در بحث انتخاب معتمدین رایزنی‌های اولیه صورت گرفته ‌است و معتمدین از بین خودشان معتمدین عضو هیات اجرایی را معرفی خواهند کرد.

فرماندار ویژه آمل افزود: آن چه که در انتخابات مهم است حضور گسترده است و برای ما مجریان، آرا مردم مانند حق‌الناس امانت است و باید به بهترین شکل ممکن امانت داری کنیم و فضا را  برای برگزاری یک انتخابات پرشور، فراگیر و همه‌جانبه با حضور همه آحاد مردم فراهم کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: در شهرستان آمل در دوره چهارم  شورا، 13 نفره است و در انتخابات دوره پنجم قطعاً 9 نفره خواهد بود. تعداد  افرادی که اعلام آمادگی کردند به نظر می‌رسد عرصه وسیع‌تر از دوره‌های قبل شده است.

نویسنده :

برچسب ها : #احمد منفرد #فرماندار آمل

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دفع بهداشتی زباله یک معضل بزرگ است/ شورای پنجم آمل 9 نفره است

*

*


X https://sport45.site/