مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1390 -تاریخ انتشار : سه شنبه 05 فروردین 1393 -ساعت : 13:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رتبه نخست نمک‌آبرود در بین مراکز تفریحی کشور

مازند شورا: رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چالوس از کسب رتبه نخست نمک‌آبرود در بین مراکز تفریحی کشور خبر داد و گفت: ظرفیت 95 درصد اماکن اقامتی چالوس تکمیل شده است


مازند شورا: علی‌اصغر موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در چالوس با بیان اینکه تعداد بازدید از مجموعه تفریحی توریستی نمک‌آبرود نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو درصد افزایش داشته است، افزود: در دور اول تعطیلات نوروزی شاهد افزایش مدت ماندگاری اقامت از سه شب به چهار شب بودیم.

وی تصریح کرد: شرایط آب و هوایی و برگزاری نمایشگاه ملی صنایع دستی از دلایل این افزایش است.

وی از کسب رتبه نخست نمک‌آبرود در بین مراکز تفریحی کشور خبر داد و گفت: براساس بررسی آماری که تاکنون انجام شده است مجتمع نمک‌آبرود در بین مراکز پارک‌ها و تفریحی توریستی کشور در بحث ورودی مسافر رتبه نخست را دارد.

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری چالوس اذعان داشت: ستاد تسهیلات سفر شهرستان چالوس با مدیریت فرماندار نظارت مستمر و مطلوبی را بر مراکز اقامتی، پذیرایی و گردشگری انجام می‌دهد.

وی با اشاره به امکان اسکان 12 هزار نفر در شهرستان چالوس خاطرنشان کرد: 90 واحد اقامتی، 70 واحد پذیرایی و 35 مدرسه در چالوس آماده اسکان مسافران و گردشگران نوروزی است.

وی تأکید داشت: دبیرخانه ستاد هماهنگی خدمات سفر در اداره میراث فرهنگی و گردشگری چالوس مستقر است و این ستاد از 28 اسفند تا 15 فروردین آماده ارائه هرگونه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی است.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گردشگری - نمک آبرود - چالوس - -

نظر شما در مورد : رتبه نخست نمک‌آبرود در بین مراکز تفریحی کشور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها