مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1394 -تاریخ انتشار : دوشنبه 04 فروردین 1393 -ساعت : 19:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اسکان 42 هزار مسافر در مدارس مازندران

قاسمی خبر داد:

اسکان 42 هزار مسافر در مدارس مازندران

مازند شورا: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: بیش از هشت هزار خانوار مسافر به تعداد 41 هزار و 770 نفر در ستاد های اسکان آموزش و پرورش استان پذیرش شد و اسکان یافتند.

مازند شورا: سید علی قاسمی ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران مستقر در ستاد هماهنگی تسهیلات سفرهای استان با بیان اینکه ستاد اسکان آموزش و پرورش مازندران از ساعات اولیه 28اسفندماه سال 92 مسافرین نوروزی فرهنگی سراسر کشور را  جهت اسکان، پذیرش کرد اظهار داشت: آمار  پذیرش تا روز یکشنبه سوم فروردین ماه ، هشت هزار و 354خانوار  بوده است.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، با اشاره به اینکه شهرهای رامسر، نوشهر ،چالوس تنکابن از شهرهایی هستند که بیشترین آمار اسکان را در این مدت به خود اختصاص دادند ابراز داشت:  در روز سوم فروردین ماه تعداد دو هزار و 542خانوار در ستادهای شهرهای استان پذیرش شدند.

به گفته قاسمی به علت پر شدن ظرفیت کلاس های مدارس ستاد های اسکان آموزش و پرورش استان مازندران به مسوولین ناحیه ها اجازه داده شده تا چادرهایی در محل محوطه ستاد اسکان با رعایت شرایط ایمنی برای مسافرین اختصاص یابد.

وی افزود: اولویت اسکان در ستاد آموزش و پرورش با فرهنگیان کشور است و این در حالی است که مسافرین غیرفرهنگی نیز  در راستای جلوگیری از چادرخوابی در این ستادها پذیرش شدند.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قاسمی - آموزش و پرورش - نوروز - اسکان مسافر - گردشگری - -

نظر شما در مورد : اسکان 42 هزار مسافر در مدارس مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها