مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1397 -تاریخ انتشار : دوشنبه 04 فروردین 1393 -ساعت : 10:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آیا این جمله در سریال پایتخت ترویج فرهنگ مردم مازندران می باشد؟

سوألی تأمل برانگیز از رئیس صدا و سیما، استاندار مازندران و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی:

آیا این جمله در سریال پایتخت ترویج فرهنگ مردم مازندران می باشد؟

مازند شورا: آقایان مسئول در استان مازندران به داد این استان برسید و اجازه ندهید بیش از اینها به مردم و فرهنگ این استان مظلوم اهانت شود آقایانی که مدعی هستند این سریال نشان از ترویج فرهنگ مردم مازندران دارد به این جمله توجه کنند که توسط هنرمندان این سریال در روز سوم عید پخش شد: به محیط بان می‌گویند

مازند شورا: آقایان مسئول در استان مازندران به داد این استان برسید و اجازه ندهید بیش از اینها به مردم و فرهنگ این استان مظلوم اهانت شود آقایانی که مدعی هستند این سریال نشان از ترویج فرهنگ مردم مازندران دارد به این جمله توجه کنند که توسط هنرمندان این سریال در روز سوم عید پخش شد: به محیط بان می‌گویند کجای شما تیر خورده، پاسخ می دهد نیم متر پائین تر از قلب من. هنرمند دیگری در رسانه ملی اظهار می دارد بگو نیم متر پائین تر از قلب من از پشت!!!؟

براستی آیا این جمله در شأن گفتمان مردم مازندران می باشند؟ آقایان مسئول در مازندران قدری خجالت بکشید و از این همه حرمت شکنی ها علیه مازندرانی ها در رسانه ملی دست بردارید. در کجای فرهنگ مردم مازندران اینگونه سخنان مطرح می شود که شما آن را به طنز در آوردید؟ البته زیاد نباید از تهیه کنندگان و دست اندرکاران این سریال خرده گرفت چرا که هنگامی که مسئولین مازندران از شخص استاندار تا دیگر مسئولین در محل ساخت این سریال حاضر شده و خطاب به تهیه کنندگان این سریال اعلام همراهی و همکاری می کنند، از محتوای این سریال چه انتظاری می توان داشت؟!/ شعبان وفایی نژادلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگ - پایتخت3 - سریال - -

نظر شما در مورد : آیا این جمله در سریال پایتخت ترویج فرهنگ مردم مازندران می باشد؟

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها