بودجه سال 96 ساری بر مبنای ایجاد اشتغال است

تاریخ انتشار : پنج شنبه 05 اسفند 1395 - ساعت : 12:11

کد مطلب: 14075 چاپ به اشتراگ گذاشتن

زلیکانی عضو شورای شهر ساری‌ در گفت‌وگو با موثق؛

بودجه سال 96 ساری بر مبنای ایجاد اشتغال است

اختصاصی مازندشورا: ما یکسری ردیف‌های مغفول مانده را بکار گرفتیم و با رشد مواجه شدیم به نظر من ظرفیت ساری و مهدی عبوری بیشتر از رشد 13 درصد است بنابراین سعی می‌کنیم در پایان سال متممی نیز به آن بیفزاییم

اختصاصی مازندشورا: علی‌اکبر زلیکانی درباره بودجه سال 96 شهرداری ساری، اظهار کرد: این بودجه (با رقم 586 میلیارد تومان) ادامه‌ی خدمات سال‌های گذشته و بر مبنای ایجاد اشتغال است.

وی، افزود: افزایش بودجه این دوره شهرداری ساری در مقایسه با دوره‌های گذشته عدد بسیار بزرگی است به طوری‌که بسیاری در واکنش به ارقام بزرگ، بودجه شهرداری ساری را به حباب تعبیر می‌کردند ولی ما ثابت کردیم که بستن بودجه شهرداری به این مقدار، حباب نیست و نه تنها رقم مدنظر محقق می‌شود بلکه در نهایت، متمم نیز به آن تعلق می‌گیرد.

احداث ورزشگاه بزرگ 10 هزار نفری در ساری

عضو شورای شهر ساری، با بیان اینکه بودجه سال 96 را به فضایی سوق دادیم که ضعف‌ها و کمبودهای سال‌های گذشته را پوشش دهیم، گفت: یکی از اقدامات مهم ما احداث ورزشگاه (سالن) بزرگ 10 هزار نفری برای رفع کمبودهای ورزشی ساری و احداث خانه‌‌ی برخی رشته‌های ورزشی است که نیاز شهر است و ورزشکاران ما از شهرداری انتظار احداث این طرح را دارند.

زلیکانی، بودجه فرهنگی سال 96 ساری را 23 میلیارد تومان خواند و افزود: ریز اعداد بودجه فرهنگی مثل سال 95 با پیوستی بسیار خوب به دوستان ما در شورا ارائه شد البته اشکالاتی ممکن است وجود داشته باشد که در نظر داریم با اصلاح اشکالات موجود خدمات مطلوب‌تری ارائه کنیم.

وی، با بیان اینکه در سال 96 قطعا همه پروژه‌های نیمه‌کاره ما به سرانجام می‌رسد، گفت: خیلی از پروژه‌های ما مثل بوستان ولایت و پارک بانوان امسال به بهره‌برداری می‌رسند و در نظر داریم بعضی پروژه‌ها مثل سیکوتپه یا فاز دوم تجن را از محل اعتبارات سال 96 به سرانجام برسانیم. پس پروژه‌هایی که شروع کردیم و در سال 95 اعتبار کافی به آن‌ها تعلق نگرفت را در سال 96 به پایان برسانیم.

 

شهرداری ساری در جمع سه شهرداری برتر کشور

عضو شورای شهر ساری، با اعلام اینکه در سال 95 ساری از نظر سرانه بودجه پس از مشهد و تهران در جمع سه شهرداری برتر کشور قرار گرفته است، افزود: ما یکسری ردیف‌های مغفول مانده را بکار گرفتیم و با رشد مواجه شدیم به نظر من ظرفیت ساری و مهدی عبوری بیشتر از رشد 13 درصد است بنابراین سعی می‌کنیم در پایان سال متممی نیز به آن بیفزاییم.

زلیکانی، با بیان اینکه یکی از برنامه‌های ما سوق دادن منابع درآمدی شهرداری به سمت منابع درآمدی پایدار است، تصریح کرد: شاید بسیاری از شهرداری‌ها نتوانند بودجه تعیین شده را محقق کنند اما من با اطمینان خاطر به مردم ساری عرض می‌کنم با تلاشی که انجام می‌دهیم بودجه اعلام‌شده ساری قطعا محقق می‌شود.

نویسنده :

برچسب ها :

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بودجه سال 96 ساری بر مبنای ایجاد اشتغال است

*

*


X https://sport45.site/