دو نوید تیم مدیریت شهری به شهروندان ساروی در سال 96

تاریخ انتشار : پنج شنبه 05 اسفند 1395 - ساعت : 17:45

کد مطلب: 14094 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سرهنگ شعبانی در گفت‌وگو با موثق مطرح کرد؛

دو نوید تیم مدیریت شهری به شهروندان ساروی در سال 96

اختصاصی مازندشورا: تیم مدیریت شهری ساری، علاوه بر برنامه‌های جاری و تکمیل پروژه‌های در دست اقدام، خدمات‌دهی به حاشیه‌های شهر و نقاط آسیب‌پذیر و عقب‌افتاده‌ی شهر، به ویژه 10 روستایی که به شهر ساری اضافه شدند را در جهت محرومیت‌زدایی در نظر دارد

اختصاصی مازندشورا: پرویز شعبانی در گفت‌وگو با خبرنگار موثق درباره بودجه سال 96 شهرداری ساری اظهار کرد: بودجه سال آینده با بررسی‌های متعدد کارشناسان، صاحب‌نظران و افراد مطلع در مدیریت شهری توسط شورای این شهر تصویب شد.

 

در  بودجه سال 96هیچ‌گونه افزایش عوارضی رخ نداد

شعبانی رقم بودجه سال 96 ساری را 583 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: بودجه سال 96 در سه بخش پروژه‌های عمرانی، خدماتی و فرهنگی است و تلاش ما بر این بوده که میزان خدمات‌دهی به شهروندان را بالا ببریم و از افزایش عوارض خدماتی بپرهیزیم. حتی در برخی موارد میزان دریافت عوارضی را کاهش دادیم.

عضو شورای شهر ساری، با اشاره به افزایش چشمگیر بودجه شهرداری ساری در شورای چهارم، افزود: بودجه شهرداری ساری در سال93 نسبت به سال 92، سی‌وسه درصد رشد داشته است و سال94 نسبت به 93، هفتادوپنج درصد، سال 95 نسبت به 94، بیست درصد و سال 96 نسبت به 95، هفده درصد است.

شعبانی، با بیان اینکه معمولا 40 درصد بودجه شهرداری صرف هزینه‌های جاری و 60 درصد دیگر صرف هزینه‌های عمرانی می‌شود، گفت: با توجه به اهمیت موضوع، سعی کردیم با کاهش هزینه‌های جاری، بودجه عمرانی را افزایش دهیم.

 

بیشترین میزان افزایش اعتبارات، حول محور پروژه‌های عمرانی است

وی، تصریح کرد: بیشترین میزان افزایش اعتبارات، حول محور پروژه‌های عمرانی با عدد 296 میلیارد تومان است و این نویدی برای همشیریان گرامی در جهت فراهم نمودن آسایش و رفاه بیشتر آنان است.

عضو شورای شهر ساری، در پایان، بیان کرد: تیم مدیریت شهری ساری، علاوه بر برنامه‌های جاری و تکمیل پروژه‌های در دست اقدام، خدمات‌دهی به حاشیه‌های شهر و نقاط آسیب‌پذیر و عقب‌افتاده‌ی شهر، به ویژه 10 روستایی که به شهر ساری اضافه شدند را در جهت محرومیت‌زدایی در نظر دارد.

نویسنده :

برچسب ها : #پرویز شعبانی #بودجه سال 96 #شهرداری ساری #شورای شهر ساری #سرهنگ شعبانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دو نوید تیم مدیریت شهری به شهروندان ساروی در سال 96

*

*


X https://sport45.site/