مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 142 -تاریخ انتشار : دوشنبه 04 آبان 1394 -ساعت : 07:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تودیع و معارفه مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری مازندران

موج تغییرات در استانداری ادامه دارد؛

تودیع و معارفه مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری مازندران

مازند شورا: از زحمات محمدی تاکامی در زمان مسئولیت اداره کل شهری و شوراهای استانداری مازندران تقدیر و فرهاد عسکری به عنوان سرپرست اداره کل شهری و شوراهای استانداری مازندران معرفی شد.

مازند شورا: مراسم معارفه سرپرست اداره کل شهری و شوراهای استانداری مازندران با حضور کارکنان حوزه شهری و جمعی از مدیران کل ستادی استانداری در دفتر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران برگزار شد.

در این مراسم علی نبیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران از همکاری و تلاش شهرداری‌های استان برای برگزاری مراسم باشکوه عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی تقدیر کرد و گفت: مردم مازندران زیباترین جلوه‌های عاشورای حسینی را در شهرهای مازندران متجلی ساختند.

وی با اشاره به خدمات گسترده شهرداری‌ها و حساس بودن وظایف اداره کل شهری و شوراها، گفت: مازندران متعلق به همه مردم ایران است و به همین دلیل مسئولیت ما در حوزه شهری و روستایی بسیار مهم و حساس است.

نبیان تاکید کرد: 58 شهرداری در مازندران اقدامات خوبی در حوزه فضای سبز، پسماند، نظارت بر ساخت و ساز در دوسال گذشته انجام داده اند ولی کافی نیست.

وی، خواستار نظارت بیشتر بر فعالیت شهرداری‌های مازندران شد و گفت: در حوزه شهرداری فعالیت‌ها و کارهای زیادی باید انجام شود هر چند در زمینه فضای سبز و پسماند اتفاقات خوبی در استان انجام شده است.

در پایان از زحمات محمدی تاکامی در زمان مسئولیت اداره کل شهری و شوراهای استانداری مازندران تقدیر و فرهاد عسکری به عنوان سرپرست اداره کل شهری و شوراهای استانداری مازندران معرفی شد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اداره کل شهری و شورا - فرهاد عسکری - -

نظر شما در مورد : تودیع و معارفه مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها