مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 14279 -تاریخ انتشار : دوشنبه 09 اسفند 1395 -ساعت : 12:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خشن ترین بداخلاقی ها در جلسه شورای شهر بابل اعمال شد/ لگد (کاشی) مرا به زمین انداخت

عضو مضروب شورای شهر بابل:

خشن ترین بداخلاقی ها در جلسه شورای شهر بابل اعمال شد/ لگد (کاشی) مرا به زمین انداخت

مازندشورا: عضو شورای شهر بابل در خصوص درگیری در جلسه شورای شهر،گفت: اعضای جلسه تلاش کردند جلوی فرد ضارب را بگیرند اما کاشی با سماجت خود را بمن رساند و با لگد به قفسه سینه ام ضربه زد

مازندشورا:جعفر واثقی دقایقی قبل در گفتگویی خطاب به مردم بابل در خصوص جلسه شورای شهر این شهرستان، گفت: از همه شهروندان بابلی که در این چند سال همه بداخلاقی های اعضای شورا را صبورانه تحمل کردند، عذرخواهی می کنم.

عضو شورای شهر بابل در خصوص درگیری دیروز در جلسه شورای شهر، اظهارداشت: جریان جلسه یکشنبه شورای شهر بابل شاید از نوع خشن ترین بد اخلاقی ها بود.

واثقی با بیان اینکه برای حضور در جلسه شورا ۲۰ دقیقه تاخیرداشتم، دیدم آقای خورشیدی در جلسه بصورت ایستاده در کنار صندلی رئیس شورای شهر با فریاد نسبت به نصب بنر توسط شهرداری در جلوی مجتمع تجاری خود اعتراض دارند، افزود: کمی سکوت کردم تا ریاست شورا جلسه را آغاز کند اما نه تنها ریاست شورا جلسه را کنترل نمی کردند بلکه با بیانات خود بیشتر جلسه را ناآرام می کردند.

وی با بیان اینکه بعنوان عضو شورا تذکری به رئیس شورا دادم که معمولا اگر مهمانی، مسئولی بناست در صحن شورا حضور یابند قبلا در دفتر ریاست شورا مطرح و با اعضا مشورت می کنند و از آن شخص دعوت می گیرند، تصریح کرد: این رویه همیشگی شورا بوده که مباحثی در همین چهارچوب بین من و ریاست شورا رد و بدل شد که در مقابل این اعتراض قانونی من، به ناگاه آقای کاشی عضو دیگر شورای شهر از جای خود  بلند شد ابتدا شئی را بسمت من پرتاپ کرد که خوشبختانه به بنده اصابت نکرد، مجددا چاقوی میوه خوری را بسمت من پرتاب کرد که توسط خانم نوروزی مهار شد.

عضو شورای شهر بابل خاطرنشان کرد: ایشان وقتی به هدف خود نرسید کت خود را در آورد و با چاقوی میوه خوری بسمت من حمله کرد ، اعضای حاضر در جلسه تلاش کردند جلویش را بگیرند، اما کاشی با سماجت خود را بمن رساند، ابتدا فکر کردم می خواهد با چاقوی خود بمن حمله کند که مراقب دستهایشان بودم اما به ناگاه با لگد به قفسه سینه ام ضربه زد و به زمین افتادم.

واثقی با بیان اینکه همکارانم مرا به اتفاق سایر اعضا به اتاق بیرون جلسه آوردند و به پلیس ۱۱۰ اطلاع دادند که با ورود ماموران پلیس آقای کاشی از شورا رفته بود، اذعان داشت:قفسه سینه ام بشدت درد گرفته بود و پس از انتقال به بیمارستان ساعاتی تحت مراقبت بودم معاینات و تصویر برداری انجام شد که پس از چند ساعت به درخواست خود مرخص شدم .

وی ادامه داد: بنا نداشتم خاطر مردم شهرم را از این حادثه آزرده کنم اما دیدم برخی در صدد کتمان این حقیقت تلخ هستند به ناچار در بیمارستان از همه مردم عذرخواهی می کنم.

رئیس کمیسیون ساختمانی شورای شهر بابل گفت: چطور برخی از اعضای شورا بخود اجازه می دهند که این جریان و واقعیت ملموس را با چه قیمیتی کتمان می کند؟ دستگاههای که باید نظارت و برخورد کنند خود پیگیری می کنند.

واثقی با بیان اینکه شهردار بابل توضیحاتی دادند ساختمان آقای خورشیدی دارای تخلف بود و طبق قانون تا زمانی که پایان کار نشود مالک حق واگذاری این واحد را ندارد چرا که این امر قانون شهرداری است، اظهارداشت: متاسفم برای برخی از اعضای شورا که الفبای قانون شهرداری را نمی دانند.

وی با اعلام اینکه هیچ یک از ساختمان های در حال ساخت تا زمان پایان کار حق واگذاری و بهره برداری را ندارد، اذعان داشت: این موضوع را همه می دانند چه جور این دوستان نمی دانند را بنده اطلاع ندارم؟ اینها شان و جایگاه خود را فراموش کردند.

عضو شورای شهر بابل خاطرنشان کرد: از رئیس شورا و دیگر اعضای شورای شهر سوال کنید که این قانون درست است یا خیر؟ که اگر درست است چرا از یک متخلف حمایت می کنند؟ و اگر درست نیست با شهردار برخورد کنید؟ دیگه حساب دو دو تا چهارتاست و همه می دانند.


منبع : کاسپین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جعفر واثقی - عضو شورای شهر بابل -

نظرات کاربران در مورد : خشن ترین بداخلاقی ها در جلسه شورای شهر بابل اعمال شد/ لگد (کاشی) مرا به زمین انداخت
  • منصورپاسخ0سه شنبه 10 اسفند 1395

    پول چه کارها که نمیکنه

نظر شما در مورد : خشن ترین بداخلاقی ها در جلسه شورای شهر بابل اعمال شد/ لگد (کاشی) مرا به زمین انداخت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها