مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1433 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 اسفند 1392 -ساعت : 09:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
با 3 میلیارد تومان بدهی، شهرداری درآمدی غير از عوارض صدور پروانه ساختمان  ندارد

شهردار گلوگاه مطرح کرد:

با 3 میلیارد تومان بدهی، شهرداری درآمدی غير از عوارض صدور پروانه ساختمان ندارد

مازند شورا: در طول سه ماهي كه بعنوان شهردار گلوگاه خدمت می كنم در بدو ورود با بدهی 3 ميليارد توماني شهرداری مواجه شديم كه در جهت تسويه اين بدهی در حال تلاش هستيم.

مازند شورا: عبدالله پهلوان عصر دوشنبه در نشست خبري با اصحاب رسانه در گلوگاه اظهار داشت: در رابطه با گردشگري دو زمين 25 هكتاري در توسكا چشمه براي اماكن تفريحي و 70 هكتاري ساحل درياي آرام گلوگاه براي تفريح و گردشگري در نظر گرفته شده كه 6 سرمايه گذار در اين رابطه وارد شده اند تا ضمن ايجاد درآمد براي شهر گلوگاه در ايجاد فضاي تفريحي و گردشگري مفيد باشد.
 
وي با اشاره به اينكه شهرستان گلوگاه دروازه ورودي استان مازندران است و بايد در زيباسازي آن دقت شود خاطر نشان كرد: در اين رابطه برنامه ريزي مناسب با استانداري انجام شده است تا در نوروز سفره هفت سين و زيبا سازي انجام شود.
 
پهلوان ادامه داد: در طول سال به دليل بدهي و پرداخت ماهانه 120 ميليون تومان حقوق به كاركنان با احتياط حركت مي كنيم تا هزينه كرد هاي مختلف موجب افزايش بدهي نشود.
 
وي گفت: در حال حاضر ارزش افزوده شهر گلوگاه به دليل عدم وجود كارخانجات 20 ميليون تومان است كه در برابر شهرهاي مجاور بسيار اندك و پايين است و بايد در جهت توسعه كارخانجات و سرمايه گذاري در اين بخش تلاش شود.
 
شهردار گلوگاه همچنين با اشاره به  آغاز كار خود بعنوان شهردار گلوگاه بيان داشت: در طول سه ماهي كه بعنوان شهردار گلوگاه خدمت مي كنم در بدو ورود با بدهي 3 ميليارد توماني شهرداري مواجه شديم كه در جهت تسويه اين بدهي در حال تلاش هستيم.
 
پهلوان افزود: با همه مشكلات و بدهي ها و سروسامان دادن با اوضاع شهر و طرح فضاي سبز و مسائل مختلف شهري، برنامه بيودجه اي براساس واقعيت هاي شهر تدوين شد و خوشبختانه بودجه شهر گلوگاه براي سال 93 مبلغ 28 ميليارد ريال بسته شد تا در جهت رفع مشكلات شهري تلاش كنيم.
 
وي گفت: آسفالت معابر، زباله، دفع فاضلاب، فضاي مبلمان شهري و بسياري از مشكلات ديگر از جمله معضلاتي است كه در گلوگاه با آن دست به گريبان هستيم و بايد با همفكري اعضاي شورا و مسئولين در جهت رفع آن اقدام شود كه در برنامه ريزي سال اينده با قدرت و توان بيشتري در حل معضلات وارد مي شويم.
 
پهلوان ادامه داد: تا كنون در اين مدت 3 ماه نيز در آسفالت معابر و كوچه و خيابان، زيبا سازي شهري، نصب سطل زباله، تعويض گونه هاي گياهي بلوار، رنگ آميزي جداول و يمدان ها، آسفالت و زير سازي كمربندي جنوبي و برخي از مسائل ديگر كارهاي مثبتي در حد توان انجام شده كه در آينده با توان و بودجه بيشتري وارد مي شويم.
 
شهردار گلوگاه همچنين در رابطه با بدهي شهرداري به كارگران شهرداري گلوگاه اظهار داشت: ما بدهي هاي خود را با نيروهاي تحت امر شهرداري صفر كرده ايم اما مشكل برخي از كارگران با پيمانكاراني است كه با شهرداري كار مي كنند كه در اين رابطه 300 ميليون تومان طلب داشتند كه با رايزني 180 ميليون تومان بدهي ها پرداخت شد و 7 ماه بيمه كارگران شركتي نيز پرداخت شد.
 
پهلوان افزود: ما در قبال كارگران شركتي مسئوليتي نداريم اما براساس وظيفه وارد شده و كمك كرديم.
 
وي گفت: اين كارگران در حدود 12 ماه حقوق خود را دريافت نكرده بودند كه خوشبختانه با هماهنگي اين كار انجام شد و در حال حاضر مشكلي ندارند وحدود 100 ميليون تومان طلب باقي مانده است كه توسط پيمانكار پرداخت مي شود./مهر
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پهلوان - شهردار گلوگاه - گلوگاه - بدهی 3 میلیارد تومان - عوارض - -

نظر شما در مورد : با 3 میلیارد تومان بدهی، شهرداری درآمدی غير از عوارض صدور پروانه ساختمان ندارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها