مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1437 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 اسفند 1392 -ساعت : 09:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رشد ۱۹ درصدی بودجه عمرانی مازندران در سال ۹۳

مازند شورا: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: بودجه عمرانی استان در سال ۹۳ از رشد ۱۹ درصدی نسبت به سال قبل برخوردار بوده است

مازند شورا: علیرضا یونسی رستمی ظهر امروز در جمع تعدادی از مدیران رسانه های مازندران در استانداری اظهار کرد: مبانی قدرت های سلطه با انقلاب اسلامی بر هم ریخت و تلاش های استکبار برای براندازی ایران اسلامی همچنان ادامه دارد.

وی افزود: با مطالعه تاریخ ها می توانیم دریابیم که کمتر حکومتی بوده که مردم آن کشور علیرغم فشارهای سلطه گران، دست از اعتقادات خود برنداشتند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به اینکه انقلاب سبب شد تا مردم بر آرمان های خود بیشتر تبعیت کنند، تصریح کرد: با خلق حماسه سیاسی در 24 خرداد 92، دولت آرامش را به جامعه برگرداند و التهابات گذشته به تدریج فروکش کرد.

یونسی با بیان اینکه در حوزه امنیت اقتصادی کشور دچار ثبات نسبی شده است، افزود: در این مدت از فعالیت دولت تدبیر و امید، تورم مهار شد و ارتباطات خارجی در حال رشد است.

وی با اعلام اینکه در سال 92 تنها 25 درصد بودجه استان محقق شد، گفت: برف سنگین زمستان در غرب استان، هزار و 300 میلیارد تومان خسارت وارد کرده است.

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در مازندران با اشاره به اینکه ضریب بودجه استان از سه درصد کشور به چهار درصد افزایش یافت، گفت: مازندران تنها استانی بوده که بودجه آن در سال 93 افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه بودجه عمرانی استان در سال 93 در مقایسه با استان های کشور، 19 درصد افزایش دارد، گفت: ارتباطات مناسبی در جهت گسترش توسعه تجارت خارجی لحاظ شده است.

یونسی گفت: بسیاری از بروکراسی های اداری پیش روی سرمایه گذاری در استان رفع شده و گروهی با بررسی و نیازسنجی مقولات توسعه ای استان، نسبت به صدور آنی موافقت اصولی اقدام می کنند.

معاون استاندار مازندران با تدوین سند توسعه مازندران بر اساس 1404، افزود: در حوزه فعالیت های فرهنگی و مقابله با آسیب های اجتماعی اقدامات جدی صورت گرفته است.

وی بیان کرد: رسانه ها، چشم، گوش و عقل سالم مسئولان استان هستند و باید جهت گیری های استان را در مسیر توسعه و بالندگی هدایت کنند./ تسنیملینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : علیرضا یونسی - بودجه عمرانی؛مازندر - رشد ۱۹ درصدی بودجه ع - -

نظر شما در مورد : رشد ۱۹ درصدی بودجه عمرانی مازندران در سال ۹۳

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها