مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1447 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 اسفند 1392 -ساعت : 23:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو هیات رییسه شورای عالی استانها خواستار بیمه شدن شوراهای اسلامی شد

مازند شورا: عضو هیات رییسه شورای عالی استانها خواستار تحت پوشش بیمه قرار گرفتن اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاها که فاقد بیمه هستند شد.

مازند شورا: عضو هیات رییسه شورای عالی استانها خواستار تحت پوشش بیمه قرار گرفتن اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاها که فاقد بیمه هستند شد.

به گزارش مازند شورا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها٬ سید مهدی ساداتی با اعلام این مطلب افزود: بر اساس مصوبه هیات وزیران سازمان تامین اجتماعی بایستی تمامی اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاهارا که تحت پوشش هیچ گونه خدمات درمانی نیستند٬ را بیمه کنند.

وی اظهار کرد: هزینه بیمه اعضای شوراهای اسلامی از طریق اعتبارات دولتی قابل پرداخت است.

عضو هیات رییسه شورای عالی استانها با بیان اینکه 120 هزار نفر در سطح کشور عضو شورای اسلامی شهرها و روستاها هستند، بیان کرد: با بررسی های انجام شده از این میزان تعداد کمی تحت پوشش بیمه قرار ندارند ؛برخی از افراد فاقد بیمه عضو شوراها به مراکز بیمه تامین اجتماعی مراجعه کردند که با عدم پذیرش از سوی مسوولان تامین اجتماعی روبرو شدند.

ساداتی ادامه داد: با وجود اینکه این مصوبه مراحل قانونی خود را طی کرده و هیچ گونه مغایرتی با قانون ندارد و از سوی دولت ابلاغ شده است عدم تحقق این موضوع از سوی تامین اجتماعی پذیرفتنی نیست .

وی افزود: انتظار می رود مسوولان تامین اجتماعی کشور برای بیمه کردن اعضای پرتلاش شوراهای اسلامی اقدام و افراد مشمول این مصوبه را بیمه کنند.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شوراها - شورای عالی استان - پوشش بیمه ای - بیمه - شورای شهر - -

نظر شما در مورد : عضو هیات رییسه شورای عالی استانها خواستار بیمه شدن شوراهای اسلامی شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها