مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1449 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 اسفند 1392 -ساعت : 23:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پاک‌سازی 4 کیلومتر از سواحل محمودآباد/ آغاز پاک‌سازی سواحل فرح‌آباد ساری

مازند شورا: مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران از پاک‌سازی چهار کیلومتر از سواحل محمودآباد خبر داد و گفت: در نظر داریم این طرح را در روز آینده در سواحل فرح‌آباد ساری انجام دهیم.

مازند شورا: ناصر مهردادی امشب در حاشیه مراسم پاک‌سازی معابر مازندران در جمع خبرنگاران هدف اصلی اجرای این طرح را سامان‌دهی پسماند عنوان کرد و اظهار داشت: تمام محورهای اصلی و سواحل استان از زباله پر شده و نیازمند سامان‌دهی است.

مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست مازندران با اشاره به انجام هماهنگی‌های این سازمان با استانداری گفت: استانداری مازندران موافقت کرده تا امکاناتی را برای ساماندهی پاک‌سازی در اختیار برخی از دستگاه‌های اجرایی قرار دهد.

وی بیان داشت: برای پاک‌سازی استان‌های شمالی از زباله 6 استان دور هم جمع شدند و تفاهم‌نامه‌ای را در حضور رئیس سازمان محیط زیست کشور امضا کردند.

مهردادی با اشاره به تداوم اجرای طرح پاک‌سازی معابر مازندران تا 15 فروردین گفت: استاندار قول مساعدت برای اختصاص بودجه‌ای برای همیشگی کردن این طرح در استان داد.

وی با بیان اینکه در ایام تعطیلات نوروز جمعیت مازندران به چند برابر افزایش می‌یابد، گفت: استفاده کردن از این ظرفیت ویژه گردشگری در استان با حداقل صدمه به محیط زیست منطقه نیاز به امکانات ویژه‌ای دارد و استان‌های همجوار باید به کمک ما بیایند.

مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست مازندران از پاک‌سازی چهار کیلومتر از سواحل محمودآباد خبر داد و گفت: در نظر داریم این طرح را در روز آینده در سواحل فرح‌آباد ساری دنبال کنیم.

وی با اشاره به اجرای برنامه‌های ویژه فرهنگی سازمان حفاظت محیط زیست مازندران برای مسافران نوروزی اظهار داشت: این سازمان با برگزاری کلاس‌های مختلف بحث تفکیک زباله از مبدا، تهیه بروشور و بسته‌های فرهنگی و اجرای برنامه‌های ویژه در پارک‌ها، جمع‌آوری زباله و حفظ نظافت منطقه را به مسافران یادآوری می‌کند./فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پاکسازی معابر - محیط زیست - محمود آباد - فرح آباد - ساحل پاک - زباله - نوروز - -

نظر شما در مورد : پاک‌سازی 4 کیلومتر از سواحل محمودآباد/ آغاز پاک‌سازی سواحل فرح‌آباد ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها