مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1465 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 اسفند 1392 -ساعت : 11:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طرح مدیریت پسماند مازندران تدوین می‌شود

مازند شورا: استاندار مازندران با تاکید بر حفظ محیط زیست با تلاش سازمان های مردم نهاد، گفت: طرح مدیریت پسماند استان تدوین می شود.

مازند شورا: ربیع فلاح جلودار در مراسم افتتاحیه طرح پاکسازی جاده های استان اظهار کرد: برای پاسداشت و حفاظت از منابع طبیعی استان همه مردم و مسوولین باید در کنار هم اقدام کنند.

وی اجرای این طرح را به منظور پاکسازی چهره شهرها و جاده های استان در استقبال از فصل بهار اعلام کرد و افزود: از همه مردم و به ویژه مسافران نوروزی انتظار داریم تا با رعایت بهداشت محیط و پرهیز از ریختن زباله در معابر، در حفظ و حراست منابع طبیعی استان سهیم باشند.

استاندار مازندران گفت: امیدواریم با همکاری و رعایت مردم، دیگر نیاز به اجرای اینگونه طرح ها در استان نداشته باشیم.

فلاح از حضور همه جانبه سازمان‌های مردم نهاد مازندران در اجرای این طرح تقدیر کرد و گفت: همکاری سازمان‌های مردم نهاد که دغدغه جدی در این امر دارند پشتوانه مناسبی برای حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست استان است.

وی، مدیریت پسماند شهرهای استان را یکی از برنامه های مهم و اساسی استانداری دانست و افزود: در کنار این برنامه ها، فرهنگ مدیریت زباله و تفکیک از مبدا، باید در میان مردم نهادینه شود.

فلاح خاطرنشان کرد: به همه مدیران، فرمانداران و شهرداران تاکید کردیم تا فضای شهرها و جاده های استان را برای استقبال از مسافران نوروزی مهیا کنند و از مردم نیز انتظار داریم تا ما را یاری کنند.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیریت پسماند - ربیع فلاح - مازندران - زباله - -

نظر شما در مورد : طرح مدیریت پسماند مازندران تدوین می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها