مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1467 -تاریخ انتشار : شنبه 24 اسفند 1392 -ساعت : 15:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن
از ممنوعیت ورود عکاسان به محوطه استخر تا نمایشگاهی از خالکوبی ها + تصاویر

گزارشی از اقامت تیم پرسپولیس در مجموعه ورزشی نعیم

از ممنوعیت ورود عکاسان به محوطه استخر تا نمایشگاهی از خالکوبی ها + تصاویر

اختصاصی مازند شورا: طبق برنامه ریزی به عمل آمده، مقرر شده بود پس از اولین دیدار تیم فوتبال پرسپولیس تهران در برابر صداری نکا که به برتری 2 بر صفر سرخپوشان همراه بود، اعضای این تیم به مجموعه فرهنگی ورزشی نعیم ساری رفته تا از امکانات این مجتمع استفاده کنند.

اختصاصی مازند شورا: طبق برنامه ریزی به عمل آمده، مقرر شده بود پس از اولین دیدار تیم فوتبال پرسپولیس تهران در برابر صداری نکا که به برتری 2 بر صفر سرخپوشان همراه بود، اعضای این تیم به مجموعه فرهنگی ورزشی نعیم ساری رفته تا از امکانات این مجتمع استفاده کنند. علیرغم اینکه همه مسئولین این مجتمع ورزشی منتظر حضور علی دائی بودند از اعضای کادر فنی این تیم تنها محمد دایی مربی و چند تن از اعضای کادر تدارکات و بازیکنان در این مجتمع حاضر شده و خبری از علی دائی و محمد پنجعلی نبود.

اما نکات قابل تأمل در مدت حضور بازیکنان پرسپولیس در مجتمع نعیم:

1- از جایگاه ویژه رختکن طبقه اول به ناگاه رضا حقیقی بازیکن ملی پوش این تیم بدون توجه به مقررات و قوانین مجموعه به داخل استخر شیرجه زد که کار بسیار خطرناکی بود.

2- نیلسون دروازه بان تیم پرسپولیس از حرکت خطرناک رضا حقیقی متعجب و نسبت به آن اعتراض کرد تعدادی از بازیکنان جهت همراهی نیلسون را از همان طبقه به داخل استخر پرتاب کردند و کسی هم جرأت اعتراض به این حرکت را نداشت.

3- بازیکنان پرسپولیس پس از سونا در حال تماشای دیدار فولا خوزستان و نماینده عربستان از مسابقات لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا بودند و همه نفرات سرخ پوش از صمیم قلب خواهان برتری نماینده ایران بودند تا جایی که پس از اعلام پنالتی به سود فولاد و به ثمر رسیدن گل فولاد، بازیکنان پرسپولیس با تعصب ملی بالا ابراز خوشحالی کردند که این حرکت را باید تحسین کرد.

4- از سوی حراست تیم سرخ پوش پایتخت ، ورود عکاسان به داخل استخر ممنوع اعلام شد تا امکان سوء استفاده از برخی از عکس ها انهم در محوطه استخر وجود نداشته باشد.

5- در غیاب پنجعلی، محمد دایی نقش سرپرست پرسپولیس را بر عهده داشت.

6- رفتار، کردار و گفتار بازیکن پرحاشیه پرسپولیس در همه ارکان تیم مشخص بود خدا نکند افرادیکه ظرفیت ندارند به جایگاهی در ورزش برسند البته جوانی می باشد و کلی حرف و حدیث

7- از سوی سید حسن حسینی مدیر مجمتع فرهنگی ورزشی نعیم تمامی امکانات پذیرایی مهیا بود و حتی پس از پایان کار، هدایایی نیز به بازیکنان و کادر حاضر اهداء گردید.

8- در ورودی  مجموعه نعیم بنر بزرگی از عکس علی دائی با پیام خیر مقدم خطاب به وی و بازیکنان به چشم می خورد.

9- خلعتبری، نیلسون، بنگر، امید عالیشا، سید میثم حسینی و صادقیان بیش از سایرین مورد توجه و استقبال قرار گرفتند.

10- کاوه مرتضوی، سید مصطفی سعادات شجری و رضا فرزانه تنها خبرنگارانی بودند که مجوز حضور در این مراسم ضیافت را پیدا کرده بودند. در این بین شجری سوألاتی را از بازیکنان و مربیان تیم پرسپولیس پرسید که پاسخ های قابل تأملی را نیز به همراه داشت، سوألاتی چون علت ناکامی بیشتر پرسپولیس به نسبت استقلال طی چند سال اخیر،علت تساوی های مکرر در دربی پایتخت و علت عدم استقبال تماشاگران از بازی های دو تیم و دربی سوألاتی بود که از سوی این خبرنگار مطرح شد.

11- نمایشگاه کاملی از انواع خالکوبی ها در این ضیافت برپا بود.

12- یکی از سوألات مطرح شده توسط شجری از مربی پرسپولیس این بوده که چرا طی 10 سال اخیر پرسپولیس توفیق چندانی در کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر کشور نداشت که پاسخ این بود: ما از سوی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ آنطور که باید حمایت نمی شویم و افراد با نفوذی در فدراسیون نداریم. البته این مربی گفت: علی دایی مربی توانمندی است که به شدت با حاشیه های موجود در تیم مبارزه می کند.

13- محمد نوری هافبک تیم پرسپولیس در پاسخ به سوأل سید مصطفی شجری مبنی بر اینک چرا این همه تساوی در دربی حاصل شد گفت: ما در تمام دیدارها برای برد به میدان رفتیم اما عوامل بازدارنده زیادی باعث شد تا به هدفمان نرسیم . در این لحظه شجری به وی گل صحیح در دیدارش برابر استقلال را یادآوری کرد و محمد نوری سری تکان داد و افسوس خورد.

14- بسیاری از بازیکنان تیم پرسپولیس نسبت به زنده یاد پهلوان صالح سالاری قهرمان ارزنده ژیمیناستیک تیم ملی که دچار مرگ مغزی شده و بنابر وصیتش اعضای بدنش توسط خانواده آن مرحوم به بیماران نیازمند اهداء شد، ادای احترام کردند و همگی حرکت ارزنده وی را مورد تقدیر قرار دادند.

15- مسئولین مجمتع نعیم به خاطر میزبانی مناسب از سرخپوشان از ابتدای صبح کلیه کلاس های ورزشی خود را تعطیل کردند تا ساماندهی مناسبتری در میزبانی این مراسم ضیافت داشته باشند.

16- برخی از بازیکنان پرسپولیس بیش از اندازه تکبر داشتند و فراموش کرده بودند که در ورزش داشتن تواضع یکی از اصلی ترین خصوصیات یک ورزشکار است.

17- اعضای روابط عمومی و تیم تشریفات سازمان عمران شهرداری ساری نیز در مراسم مجموعه نعیم را یاری کردند.

18- سید مصطفی شجری به نیلسون گفت: به حق جدم پرسپولیس قهرمان شود و شما مزد زحمات خود را بگیرد. نیلسون که معنی جد را نمی دانست از شجری درخواست کرد داستان جد خود را برای وی تعریف کند.

19- حسینی مدیر مجمتع نعیم به همکار ما سید مصطفی شجری گفت: برای بنده تنها گرفتن عکس با نیلسون و خلعتبری از اهمیت بالایی برخوردار است. همکار ما نیز عکس های زیبایی از دو صحنه دیدار حسینی با نیلسون و خلعتبری به ثبت رساند.

20- بازیکنان و اعضای کادر حاضر در پایان از حسینی مدیر مجموعه نعیم قدردانی و امکانات این مجمتع را بسیار مطلوب ارزیابی کردند.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پرسپولیس - اقامت - مازندران - ورزشی - ساری - نعیم - -

نظر شما در مورد : از ممنوعیت ورود عکاسان به محوطه استخر تا نمایشگاهی از خالکوبی ها + تصاویر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها