مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1472 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 اسفند 1392 -ساعت : 09:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طرح جامع گردشگری رامسر تهیه می شود

مازند شورا: مدیرکل میراث فرهنگی مازندران از آمادگی تهیه طرح جامع گردشگری در رامسر خبر داد و گفت: مسئولان شهرستان در راستای این امر آمادگی کامل را دارند.

مازند شورا: دلاور بزرگ نیاز ظهر چهاشنبه در ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی رامسر افزود: خوشبختانه صنعت گردشگری به سمت و سویی رفته که همه دستگاههای گردشگری بر این باورند که گردشگری صنعتی فرابخشی بوده و نهادی نمی تواند ادعا کند که ما متولی آن هستیم.

وی اظهار داشت: مهمتین دغدغه منطقه بیکاری است که می توان با برنامه ریزی اصولی در توسعه پایدار گردشگری، این معضل را رفع کرد.

بزرگ نیا با شااره به اینکه خمیرمایه اصلی گردشگری اقدامات فرهنگی است، گفت: ارتباط و تعامل با کشورهای دیگر شباهت ها و نقاط مشترک را آشکار می سازد و زمینه همراهی بیشتر را فراهم می کند.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران ادامه داد: بیشتر محدودیتها با داشتن برنامه صحیح تامین شده و اگر به آن نقطه برسیم که درآمد پایدار رامسر با درآمدهای گردشگری محقق می شود، محدودیتها را پذیرفته و در جهت رفع آن گام بر می داریم.

وی بر شناخت مزیتهای راسمر در راستای صنعت گردشگری تاکید کرد و گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات موجود رونق صنعت گردشگری است و لازم نیست همه چیز را با هم را داشته باشیم و باید تکلیف استان و شهرستان در مسائل مختلف مشخص شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: با رعایت اصول میراثی، حرایم شهر رامسر اصلاح و بازنگری می شود

وی با اشاره به اینکه بیش از 650 هزار اماکن اقامتی آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی است، اظهار داشت: ایجاد کمپهای ارزان قیمت راهکار برون رفت از مشکل چادر خوابی است./ مهر

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گردشگری - رامسر - بزرگ نیا - طرح جامع گردشگری - -

نظر شما در مورد : طرح جامع گردشگری رامسر تهیه می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها