مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1483 -تاریخ انتشار : سه شنبه 20 اسفند 1392 -ساعت : 01:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعضای شورای شهر میاندرود از اختلاف‌ها پرهیز کنند

مازند شورا: فرماندار میاندرود خواستار دوری اعضای شوراهای اسلامی میاندرود از اختلاف و تفرقه شد.

مازند شورا: ارسطو قادری صبح امروز در جمع دهیاران بخش گهرباران با اشاره به نارسایی‌های منطقه گهرباران اظهار داشت: تلاش دولت بر این است تا مردم در رفاه و آسایش باشند و با توجه به نویدهایی که مسئولان دادند امیدواریم تا در سال آینده به این مهم دست یابیم.

فرماندار میاندرود تصریح کرد: بنده برای ایجاد شادابی و نشاط در بین مردم این مسئولیت را پذیرفتم و این مهم بدون همت و همکاری مسئولان و شوراها میسر نیست و شهرستان میاندرود دارای موهبت‌های خدادادی بسیاری است اما باید ببینیم که چه استفاده‌ای از آنها شده و چقدر روی آن کار کردیم.

قادری با اشاره به حضور مسئولان استانی به شهرستان در طول مدت خدمت کم خود افزود: حضور مسئولان استانی در میاندرود نشان از توجه بیشتر آنان به شهرستان است و ما باید از این فضای ایجاد شده استفاده کافی را ببریم.

وی با اشاره به اینکه زیبایی یک منطقه در جذب گردشگر است افزود: مدیران ارشد روستاها در فضاسازی روستا و نماکاری ساختمان‎های آن ورود پیدا کرده و ساخت و سازهایی که به صورت غیرمجاز انجام می‌شود را به درستی هدایت کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان میاندرود در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با روی کار آمدن دولت جدید فضای دیگری در کشور، استان و شهرستان ایجاد شده است و تغییراتی در ارتباط مردم و دولتمردان به وجود آمد، اما بسیاری از این موضوع غافل‌اند و هنوز خود را با این فضا همراه نکرده‌اند.

وی اظهار داشت: در این مسیر نقدهای زیادی به بنده شده است اما من از هیچ یک از آنها هراسی ندارم چرا که مسئولان همواره زیر ذره‌بین بوده و هدف ما نیز چیزی جز خدمت به مردم در راستای اهداف دولت تدبیر و امید نیست.

فرماندار میاندرود ادامه داد: تغییراتی باید در شهرستان صورت پذیرد و از مدیری که مردم از عملکرد او رضایت دارند و همراه با برنامه‌های دولت یازدهم هست حمایت می‌کنیم.

قادری با بیان اینکه دهیار مدیر ارشد یک روستا است، گفت: شما باید در جریان حتی کوچک‌ترین رخدادهای روستا باشید و نسبت به همه مسائل موجود در روستا از حساسیت لازم برخوردار باشید.

وی دهیاران را نمایندگان مردم دانست و خطاب به آنان اظهار داشت: باید با نشستن پای درد و دل مردم این مشکلات را به مسئولان انتقال دهید.

قادری با بیان اینکه فرصت‌های به وجود آمده باید به درستی مدیریت شوند، افزود: اگر در مسیر بهسازی و توسعه روستا و بخش اختلاف نظر وجود دارد، وحدت رویه خود را حفظ کنید و در صدد رفع این اختلاف‌ها و مشکلات برآیید تا مردم متضرر نشوند.

فرماندار میاندرود در پایان گفت: مسئولان باید از دخیل کردن حاشیه‌ها در کارهایشان پرهیز کنند/ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : میاندرود - شورای شهر - اختلاف نظر - قادری - -

نظر شما در مورد : اعضای شورای شهر میاندرود از اختلاف‌ها پرهیز کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها