مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1485 -تاریخ انتشار : دوشنبه 19 اسفند 1392 -ساعت : 09:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تشکیل اتاق فکر در دفتر آموزش و پژوهش استانداری + اسامی اعضا

اولین اقدام لطف الله آجدانی

تشکیل اتاق فکر در دفتر آموزش و پژوهش استانداری + اسامی اعضا

لطف الله آجدانی -مدیر کل آموزش و پژوهش استانداری مازندران- در گفت و گویی با ما از تشکیل اتاق فکر در دفتر آموزش و پژوهش استانداری مازندران خبر داد.

مازند شورا: لطف الله آجدانی،مدیر کل آموزش و پژوهش استانداری مازندران در گفتوگویی  با مازند شورا از تشکیل اتاق فکر در دفتر آموزش و پژوهش استانداری مازندران خبر داد.

وی با تاکید بر اهمیت و ضرورت بهره مندی از صاحب نظران برای ایجاد و استفاده از حداکثر ظرفیت خرد جمعی برای توسعه ی مازندران، از این اتاق به عنوان یک فرصت در راستای افزایش مشارکت کارآمد متخصصان حوزه های مختلف آموزشی و پژوهشی در تصمیم سازی ها و برنامه ریزی ها در حوزه آموزش و پژوهش یاد کرد.

مدیر کل آموزش و پژوهش استانداری مازندران افزود: اعضای اتاق فکر دفتر آموزش و پژوهش استانداری مازندران درچارچوب سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید و قوانین و مصوبات مربوطه در حوزه آموزش و پژوهش، از نقش مهمی در تصمیم سازی ها برای آموزش ها و پژوهش های توسعه محور و کاربردی در مازندران برخوردار خواهند بود.

آجدانی تاکید کرد: کوشش بسیار شده است تا اعضای این اتاق بر اساس عقلانیت و اعتدال و شایسته سالاری و تخصص وبا هدف افزایش کارآمدی و بهبود عملکرد سازمانی این دفتر در مازندران، انتخاب و منصوب شوند.

گفتنی است رشته ها و حوزه های تخصصی: علوم اقتصادی، بازرگانی، صنعت ،کشاورزی و منابع طبیعی، فنی – مهندسی، شیمی، پزشکی، مدیریت استراتژیک، مطالعات منطقه ای، جغرافیا و  برنامه ریزی شهری، مدیریت آموزشی و علوم تربیتی، جامعه شناسی، علوم سیاسی، زبان و ادبیات فارسی، محیط زیست و مدیریت توسعه ی پایدار روستایی، از جمله حوزه هایی است که صاحب نظران برجسته ای ازآن حوزه ها برای همکاری با دفتر آموزش و پژوهش استانداری مازندران دعوت شدند.

اسامی اعضای اتاق فکر و مشاوران کمیته های تخصصی اداره کل آموزش وپژوهش استانداری مازندران به این شرح است: 1-پرفسور جهانبخش رئوف 2-پرفسور نادعلی بابائیان 3-پرفسور محسن جهانشاهی 4-دکتر ایوب برزگرنژاد 5-دکتر سعید اسلامی 6-پروفسور ابراهیم صالحی عمران 7-دکتر محمد امینی 8- دکتر محمود شارع پور 9-دکتر جلال عظیمی 10-دکتر امید تی تی دژ 11-دکتر قاسم عابدی 12- دکتر سیده شایسته واردی 13-دکتر مجتبی طبری 14-دکتر علی فلاح 15-ایرج نیاز آذری 16-اصغر رستم زاده 17-محمود نوربخش 18- حسین برزگر ولیکچالی.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اتاق فکر - اجدانی - اموزش و پژوهش - مازندران - -

نظر شما در مورد : تشکیل اتاق فکر در دفتر آموزش و پژوهش استانداری + اسامی اعضا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها